Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerOrta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları
FCC, CE Hot product Medium Frequency Induction Heating Equipment for metal heat treatment 100KW
FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Büyük resim :  FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS, FCC
Model numarası: GYM-100AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Tahta kutu
Teslim süresi: 5 iş günü
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Açıklama
Satış sonrası hizmet sağlanır: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler Garanti: 1 yıl
Başvuru: Erime, dövme, sertleştirme, ısıl işlem GÖREV DÖNGÜSÜ: %100 (7/24 sürekli çalışma)
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma cihazı

,

İndüksiyon Isıtma Makinası

Metal ısıl işlem için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

 

Hızlı Detay:

 

İsim

 Tavlama için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Başvuru

Sıcak dövme, sıcak montaj, eritme, yüzey su verme, kaynak, tavlama, termoform

iş gücü

360V-520V

güç çıkışı

100KW

Ürün boyutu

Ana 820*600*1060mm

Trafo 870*430*750mm

sertifika

CE, SGS, ROHS, FCC

 

 

Şartname

modeli GYM-100AB (Üç faz)
iş gücü 340V-430V
Maksimum giriş akımı 150A
Çıkış gücü 100KW
dalgalanan frekans 1-10khz
çıkış akımı 400-4000A
soğutma suyu akış hızı 0.08-0.16Mpa 10L/Dk
su sıcaklığı koruma noktası 50C
ürün boyutu ana : 820x600x1060mm
transformatör : 870x430x750 mm
net ağırlığı ana : 123kg
transformatör : 84kg

 

 

Başlıca Uygulamalar:

 

1. Şekillendirme ile dövme raptiye

2. Çelik çubuk dövme

3. Çelik halka ısıtma

4. Çelik burç ısıl işlem

5. Büyük çelik boru dövme

 

 

Isıtma (sıcak dövme, sıcak bağlantı ve ergitme)

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanlar, örneğin saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat kanadı, tutacağın yardımıyla dövme presi yoluyla başka şekillerde üretmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve sofra takımı, sanat eseri, standart parça, çıtçıt, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

 

Sıcak bağlantı, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşiği ile gömülü kaynağı gibi, sıcak genleşme veya sıcak eritme ilkesine dayanan ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin ametallerle bağlanmasını ifade eder. tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

 

Eritme esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlar.

 

 

Isıl İşlem (yüzey söndürme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makas (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürün. Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için su verme.

Mil, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe vb. gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürme.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

 

 

Kaynak (lehimleme kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı merkez biti gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

 

Çeşitli donanım mekanik aygıtlarının kaynağı: Donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutucu bakır bağlantı parçası, lamba dekorasyon bağlantısı, hassas kalıp bağlantısı, donanım sapı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşitlerdeki metallerin gümüş lehimlenmesi ve sert lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik kap tabanı kaynağı, esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz kap tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağı için de geçerlidir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı esas olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

 

Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüde edilmiş kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve bardak gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başlığı, işaret, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları 0

 

 

Başlıca Özellikler:

 

1. IGBT invertör devresini paralel bağlantıda benimseyen, yüksek yük uyarlanabilirliğine sahip Tavlama için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı.

2.Tavlama için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları yüksek güç, hızlı ısıtma hızı, yüksek verim ve kolay kullanım gibi özelliklere sahiptir.

3. Diğer ısıtma modlarıyla karşılaştırıldığında, ekonomik faydaları önemli ölçüde artırabilir, ısıtılan iş parçalarının kalitesini iyileştirebilir ve enerji ve malzemeden tasarruf sağlayabilir, emek yoğunluğunu azaltabilir ve üretim ortamını iyileştirebilir.

4.Tavlama için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma EkipmanlarıKaynak içinüretim alanından 10 kat tasarruf edebilen süper küçük boyuta sahip.

5.Tavlama için 100KW Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarıgüvenli ve güvenilir olan ve on bin voltajlı ekipman gerektirmeyen ve böylece güvenli çalışmayı sağlayabilen.

6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.

 

 

Çalışma Prensibi

 

Frekans dönüştürme elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon ilkesine dayalı belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir.Esas olarak metal sıcak işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir.Bu tip ısıtma tekniği, paketleme endüstrisi (ilaç ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzeme (ekstrüde monokristal silikon ve oto camı için ısıtılmış metal parçalar yapıştırma gibi) için de geçerlidir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir.İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir.Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır.Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

 

 

İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarının Avantajları

 

1.Hızlı ısıtma: minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayar ve kontrol için ısıtma hızı mevcuttur).

2.Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (çıkarılabilir endüksiyon bobinini farklı çalıştırma anahtarlarına göre değiştirin).

3.Kolay kurulum: Güç kaynağına, indüksiyon bobinine, su besleme borusuna ve yükselen boruya bağlandıktan sonra kullanılabilir;küçük boyutlu ve hafiftir.

4.Kolay operasyon: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

5.Hızlı başlatma: Su ve elektrik olması şartıyla ısıtma işlemine başlanabilir.

6.Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum tüplü yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, yaklaşık %70 oranında enerji tasarrufu sağlayabilir.İş parçasının boyutu ne kadar küçük olursa, güç tüketimi o kadar düşük olur.

7.Yüksek etkinlik:homojen ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği uygun sıcaklığı sağlamak için endüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oxic horizon gibi özelliklere sahiptir ve tavlamadan sonra herhangi bir atığa karşı koruma sağlayabilir.

8.Kapsamlı koruma:aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarm göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi fonksiyonlara sahiptir.

9.Kontrol edilebilir sıcaklık: önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre iş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın kontrol edilmesi ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığının kontrol edilmesi için geçerlidir.

10.Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11.Küçük boyut ve hafif: sadece birkaç düzine kilogramlık bir ağırlığa sahiptir ve bunun sınırlı taban alanı, atölye alanından etkin bir şekilde tasarruf sağlayabilir.

12.Yüksek voltajın ortadan kaldırılması: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen yükseltici transformatör gerektirmez ve bu sayede maksimum güvenliği sağlayabilir.

 

Ambalaj fotoğrafı:

FCC, CE Metal ısıl işlem 100KW için Sıcak ürün Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları 1

 

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)