Ana sayfa ÜrünlerOrta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW

Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW
Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW

Büyük resim :  Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS
Model numarası: GYM-50AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanı 50KW

Açıklama
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma cihazı

,

İndüksiyon Isıtma cihazı

Yüksek Verimli Orta Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Donanımı 50KW

Hızlı Detay:

isim

Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu ısıtma teçhizatı 50KW

Uygulama

Sıcak dövme, sıcak kaplama, ergitme, yüzey söndürme, kaynak, tavlama, termoform

Iş gücü

360V-520V

Çıkış gücü

50KW

Ürün boyutu

Ana 690 * 640 * 1060mm

Transformatör 560 * 295 * 470mm

sertifika

CE, SGS

şartname

model

GYM-50AB (Üç Fazlı)

Iş gücü

360V-520V

Maksimum giriş akımı

80A

Çıkış gücü

50kw

Dalgalanan frekans

1-10khz

Çıkış akımı

400-2300A

Soğutma suyunun debisi

0.08-0.16Mpa 9L / Dak

Su sıcaklık koruma noktası

50C

Ürün boyutu

Ana 690x640x1060 mm

Transformatör 560x295x470 mm

Başlıca Uygulamalar:

1. Şekillendirme ile tutturucu dövme

2. Çelik çubuk dövme

3. Çelik halkalı ısıtma

4. Çelik burç ısıl işlemi

5. Büyük çelik boru dövme

Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve eritme)

Sıcak dövme, zımba basma, dövme makinesi veya diğer ekipmanları, örneğin saatin sıcak ekstrüzyonu, saat flan, tutamak yardımı ile dövme presiyle belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklık gerektirir) diğer şekillere imal etmeyi amaçlar , Kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşyaları, standart parça, bağlantı elemanı, mekanik parça imalatı, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

Sıcak bağlantı, örneğin sıcak radyasyon veya sıcak ergitme prensibine dayanan ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin metal olmayan metallerle bağlantılı olması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır damarının alüminyum levha ve hoparlör ağına, çelik ve plastik bileşiğine gömülü kaynağı olması anlamına gelir Tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu soyma), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

Ergitme esas olarak, demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko gibi çeşitli asil metallerin ergitilmesinde uygulanan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

Isıl İşlem (Yüzey Söndürme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makaslama gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün (orchard shear).

Krank mili, bağlantı çubuğu, piston pimi, zincir jant, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı mil, küçük şaft ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet parçaları için söndürme. Vites ve eksen gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi tezgahlar için söndürün.

Çeşitli donanım metal parçaları ve şaft, dişli (zincirli tekerlek), kam, mandren ve kelepçe gibi işlenmiş parçalar için söndürülür.

Küçük kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıp iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve lehimleme)

Elmas aleti, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, frezeleme bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı orta bit gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

Çeşitli donanım mekanik aletlerin kaynağı: Gümüş lehimleme ve donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır bağlantı parçaları, lamba dekorasyon fitting, hassas kalıp uydurma, donanım ele, yumurta tozu, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı çeşit veya farklı çeşitlerin metal lehimlemesi , Çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakırdan oluşmaktadır.

Bileşik pota alt kaynak esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz sade alt pota kaynak için uygulanabilir. Diğer metallerin düz lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, esas itibariyle paslanmaz çelik düz taban, alüminyum levha ve çeşitli formların boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert kaynaklı kaynak işlemine atıf yapar.

Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik havza gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması, tavlanmış ve haddelenmiş olabilir, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımları ve fincan.

Golf topu kafası, ipucu, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçak sapı, bıçak, alüminyum tencere, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli metal iş parçalarının tavlanması.

Başlıca Özellikler:

1. IGBT inverter devresini paralel bağlantıda yüksek adaptasyona sahip, yüksek verimli orta frekanslı indüksiyonlu ısıtma teçhizatı 50KW.

2. Yüksek güçlü, hızlı ısıtma hızı, yüksek verimlilik ve kolay çalıştırma gibi özelliklere sahip 50KW yüksek verimli Orta Frekans Endüksiyonlu Isıtma Ekipmanları .

3. Diğer ısıtma modlarına kıyasla, ekonomik faydaları önemli ölçüde teşvik edebilir, ısıtılmış iş parçalarının kalitesini artırabilir ve enerji ve malzemeden tasarruf edebilir, iş yoğunluğunu hafifletebilir ve üretim ortamını iyileştirebilir.

4. Yüksek verimli orta frekanslı endüksiyon ısıtma teçhizatı 50KW , süper küçük boyutludur ve üretim alanını 10 kat daha fazla tasarruf edebilmektedir.

5. Yüksek Verimli Orta Frekans İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları 50KW , güvenli ve güvenilir olup, on bin voltajlı ekipman gerektirmez ve böylece emniyetli çalışmayı garanti eder.

6. Kapsamlı tam yük tasarımı 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.

Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını, elektromanyetik indüksiyon ilkesine dayalı olarak belirli aralığa çevirerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir. Özellikle metal sıcak çalışması, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir. Bu tip ısıtma tekniği ambalaj endüstrisinde (tıpta ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyo sızdırmazlığı gibi), yarı iletken materyalde (haddelenmiş monokristal silikon ve otomatik cam için ısıtılmış sabitleme metal parçaları gibi) uygulanabilir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini farklı ısıtılmış cisimlere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlıdır. Bobin tarafından sahip olunan alternatif akım, ısıtma işleminin gerektirdiği şekilde girdap akışını üretmek için iş parçalarını geçerek alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

İndüksiyon Isıtma Cihazlarının Avantajları

1. Hızlı ısıtma : minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayarlama ve kontrol için ısıtma oranı mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı : çeşitli metal parçalarını ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir indüksiyon bobinini değiştirin).

3. Kolay kurulum : güç kaynağı, indüksiyon bobininin yanı sıra su besleme borusu ve yükselen boru ile bağlandığında kullanılabilir; Ağırlık olarak küçük ve hafiftir.

4. Kolay kullanım : birkaç dakika içinde kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı devreye alma : su ve güç kaynağının mevcut olması koşuluyla ısıtma işlemi gerçekleştirmeye başlanabilir .

6. Düşük güç tüketimi : Geleneksel vakum tüpü yüksek frekanslı ekipmanlara kıyasla, gücü yaklaşık% 70 oranında kaydedebilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, daha düşük güç tüketimi olur.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçası tarafından istenen uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve Tavlama sonrası herhangi bir atık.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevleri vardır.

9. Kontrollü sıcaklık : İş parçalarını önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre kontrol etmek ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığını kontrol etmek için uygulanabilir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı : 24 saat sürekli çalışabilir.

11. Küçük boyut ve hafiflik : Sınırlı taban alanı, atölye alanını etkin bir şekilde koruyabilen, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığa sahiptir.

12. Yüksek gerilimin giderilmesi : On bine gerilim üreten hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)