Mesaj gönder
Ana sayfa

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited şirket Profili

şirket Profili

2000 yılında kurulan,Dongguan Guangyuan İnverter Elektronik Ekipman Fabrikasıözel bir yüksek teknoloji fabrikasıdır.Fabrikamız, Zhujiang Deltası'ndaki Dongguan Şehri, Wanjiang Bölgesi'nde, No. 107 ulusal karayolu ve Guangshen otoyolunun yakınında uygun ulaşım ile yer almaktadır.

Ar-Ge sistemi kurduk.Özellikle orta veya yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma ve yüksek frekanslı invertör elektroliz ve galvanizleme güç kaynağı makinelerini araştırmak ve geliştirmekle uğraşan ileri düzey mühendisler ve profesyonel işçiler tarafından desteklenmektedir.Güçlü teknik geliştirme kabiliyetine sahip olduğumuzdan, fabrikamız bu alanda teknikte lider konumumuzu sağlamak için yeni ürün ve yeni el işi üretmekte ısrar ediyor.

Fabrikamız birkaç yılın çabası altında çeşitli kategorilerde yüksek kaliteli ürünler üretmiştir.Ayrıca, ihtiyacınızı karşılamak için bu ürünleri yalnızca ihtiyacınıza göre üretebiliriz.Orta veya yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma ekipmanlarımız bazı ülkelerin özel voltaj koşullarına göre üretilmektedir.Örneğin, Amerika ve Japonya için tek fazlı 110V, üç fazlı 220V endüksiyonlu ısıtma ekipmanı ve Malay ve Tayland gibi güneybatı Asya ülkeleri için üç fazlı 415V, 440V endüksiyonlu ısıtma ekipmanı bulunmaktadır.

Fabrikamız sağlıklı bir dağıtım ağına sahiptir.Ürünlerimiz Amerika, Avrupa ve Güneybatı Asya bölgelerine teslim edilmektedir.Ayrıca tüketicilerimize hızlı ve hızlı hizmet sunmak için birçok ofis kurduk.

Kuruluşumuzun başlangıcında "Dürüst ve krediyle çalış, sonsuza kadar hizmet" i savunduk.Bu slogan fabrikamızın kültürüne derinden yerleşerek geliştirme ve yönetimin ruhu haline geldi.Geliştirme sürecinde, harika bir satış sonrası hizmetin bir şirketin varlığının temel taşı olduğuna kesinlikle inanılmaktadır.Bu nedenle fabrikamız, "müşteriler için değer yaratma" düşüncesini yönetim stratejilerimizin temeli olarak almaktadır.

Çinli şirketler tüm dünyadan rekabet ve meydan okumayla karşı karşıya.Fabrikamız, satış sonrası daha iyi hizmet vermek ve uluslararası pazarda uygun bir yer bulmak için ileri teknolojiyi kullanacaktır.Ürünlerimizin pazardaki geniş uygulamasını sürdürmek için daha profesyonel, gelişmiş ve azimli ruhu taşıyacağız.Ayrıca profesyonel teknoloji ve iyi işbirliği çabalarına dayanarak tedarikçilerimiz ve tüketicilerimizle birlikte gelişmeyi ve ilerlemeyi sürdüreceğiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Dongguan Guangyuan Inverter Elektronik Ekipmanları Fabrika 2000 yılında kurulan özel bir yüksek teknoloji fabrikasıdır. Bu No. 107 ulusal karayolu ve Guangshen speedway yakınında rahat ulaşım ile, Zhujiang Delta Dongguan City Wanjiang Bölgesi bulunmaktadır.

Birkaç yıl çaba altında, fabrikamızda çeşitli kategorilerde yüksek kaliteli ürünler serisi üretti. İhtiyacınız olan şeyleri karşılamak için sadece bu ürünleri özel olarak üretebiliriz. Fabrikamızın sağlıklı bir dağıtım ağı var. Ürünlerimiz Amerika, Avrupa ve Güneybatı Asya bölgelerine teslim edilmektedir. Ayrıca tüketicilerimize hızlı ve hızlı hizmet sunmak için bir çok ofis kurduk.

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : GuangYuan

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 1,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar