Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerYüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları

30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma

30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma
30KW Induction Soldering  Equipment, hot fit machine, Magnetic field induction heating
30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma 30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma 30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma 30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma 30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma

Büyük resim :  30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS, FCC
Model numarası: GY-30AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma

Açıklama
Satış sonrası servis sağlanan: Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, çevrimiçi destek, alan kurulum Garanti: 1 yıl
Voltaj: Özelleştirmek Uygulama: Su verme, dövme, ısıtma, tavlama
Sıklık: 30-80KHz Isıtma prensibi: Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma Makinası

,

İndüksiyon Isıtma cihazı

Dövme için 30KW Yüksek Frekanslı İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

 

Hızlı Detay:

 

isim

Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu ısıtma ekipmanı GY-30AB

Uygulama

Sıcak dövme, sıcak montaj, eritme, yüzey su verme, kaynak, tavlama

iş gücü

360V-520V

güç çıkışı

30KW

Ürün boyutu

ana 640*260*520mm

transformatör 440*260*410mm

sertifika

CE, SGS, FCC, ROHS

 

 

Şartname

 

modeli

GY-30AB (Üç faz)

iş gücü

360V-520V

giriş akımı

31A

Değişken çıkış gücü

30kw

dalgalanan frekans

30-80KHZ

çıkış akımı

300-1500A

soğutma suyu akış hızı

0.08-0.16Mpa 7.6L/Dk

su sıcaklığı koruma noktası

40C

ürün boyutu

ana 640x260x520mm

transformatör 440*260*410mm

net ağırlığı

ana 26.5kg

transformatör 20.5kg

 

 

Başlıca özellikler:

 

1. 30KWDövme için Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları, yüksek verimlilik ve maksimum çıkış gücü sağlamak için en gelişmiş MOS, IGBT frekans dönüştürme kontrol teknolojilerini benimser.

2. 30KWDövme için Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Metal ısıtma sürecini önemli ölçüde optimize edebilen, yüksek verimli ve hızlı ısıtmayı gerçekleştirebilen ve ürünlerin üstün performansını devreye sokan sabit akım ve güç kontrol fonksiyonuna sahiptir.

3. 30KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarır dövmeısıtma-ısı koruma-soğutma ile temsil edilen üç aşamalı zaman ayarı işlevine sahiptir.Ayrıca, ısıtma ve ısı koruma gücü, bağımsız düzenleme için mevcuttur ve bu da, hacim ve tekrarlanan ısıtma gerektiren yerler için geçerli olan ısıtma ve ısı korumasını kolaylaştırabilir.

4. Maksimum on tip arıza koruması ve aşırı akım, aşırı voltaj, su sıkıntısı ve faz eksikliğinin görüntülenmesi daha yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlayabilir.

5. 30KW Dövme için Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları güvenli ve güvenilirdir ve on bin voltajlı ekipman gerektirmez ve bu nedenle güvenli çalışmayı sağlayabilir.

6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.

7. 30KWYüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarıdövme içinSıcaklığın otomatik kontrolünü gerçekleştirebilen, ısıtma performansını iyileştirebilen ve manuel çalışmayı basitleştirebilen ultraviyole sıcaklık tespiti için mevcuttur.

 

 

Uygulamalar

 

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve ergitme)

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanlar, örneğin saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat böreği, tutamak yardımıyla dövme presi yoluyla başka şekillerde üretmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve sofra takımı, sanat eseri, standart parça, çıtçıt, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

 

Sıcak bağlantı, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşiği ile gömülü kaynağı gibi, sıcak genleşme veya sıcak eritme ilkesine dayalı ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin ametallerle bağlantısını ifade eder. tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

 

Eritme esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlar.

 

2. Isıl İşlem (yüzey söndürme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makas (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürme.

Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için su verme.

Mil, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe vb. gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürme.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

 

3. Kaynak (lehimleme kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı merkez biti gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

 

Çeşitli donanım mekanik aygıtlarının kaynağı: Donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutucu bakır bağlantı parçası, lamba dekorasyon bağlantısı, hassas kalıp bağlantısı, donanım sapı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşitlerdeki metallerin gümüş lehimlenmesi ve sert lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik kap tabanı kaynağı, esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz kap tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağı için de geçerlidir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı esas olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

4. Tavlama (tavlama ve modülasyon)

 

Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüde edilmiş kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve bardak gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başlığı, işaret, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

 

Çalışma Prensibi

 

Frekans dönüşümü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayalı belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir.Esas olarak metal sıcak işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir.Bu tip ısıtma tekniği, paketleme endüstrisi (ilaç ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzeme (ekstrüde monokristal silikon ve oto camı için ısıtılmış metal parçalar yapıştırma gibi) için de geçerlidir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir.İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir.Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır.Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

 

 

İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarının Avantajları

 

1. Hızlı ısıtma: minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayar ve kontrol için ısıtma hızı mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (çıkarılabilir endüksiyon bobinini farklı çalıştırma anahtarlarına göre değiştirin).

3. Kolay kurulum: Güç kaynağına, indüksiyon bobinine, su besleme borusuna ve yükselen boruya bağlandıktan sonra kullanılabilir;küçük boyutlu ve hafiftir.

4. Kolay operasyon: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı başlatma: Su ve elektrik olması şartıyla ısıtma işlemine başlanabilir.

6. Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum tüplü yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, yaklaşık %70 oranında enerji tasarrufu sağlayabilir.İş parçasının boyutu ne kadar küçük olursa, güç tüketimi o kadar düşük olur.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oxic horizon gibi özelliklere sahiptir ve tavlamadan sonra herhangi bir atığa karşı koruma sağlayabilir.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarm göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi fonksiyonlara sahiptir.

9. Kontrol edilebilir sıcaklık: önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre iş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın kontrol edilmesi ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığının kontrol edilmesi için geçerlidir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11. Küçük boyut ve hafif: sadece birkaç düzine kilogramlık bir ağırlığa sahiptir ve bunun sınırlı taban alanı, atölye alanından etkin bir şekilde tasarruf sağlayabilir.

12. Yüksek voltajın ortadan kaldırılması: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen yükseltici transformatör gerektirmez ve bu sayede maksimum güvenliği sağlayabilir.

 

30KW İndüksiyon Lehimleme Ekipmanları, sıcak fit makine, Manyetik alan indüksiyonlu ısıtma 0

 

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)