Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerindüksiyon ısıtma ekipmanları

FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları
FCC, CE professional Forging Furnace Induction Heating Equipment for Steel Bar Heating
FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Büyük resim :  FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS
Model numarası: GYMD-300KW
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Açıklama
Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği Garanti: 1 yıl
Görev döngüsü: %100,24 saat Kesintisiz Başvuru: Metal ısıl ısıl işlem
sertifika: CE, FCC, ROHS, SGS
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma cihazı

,

İndüksiyon Isıtma cihazı

 

80 mm'den Büyük Çelik Çubuk Isıtma için 300KW Dövme Ocağı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

 

 

Hızlı Detay:

İsim

15-50mm Çelik Çubuk Isıtma için 300KW Dövme Ocağı İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Başvuru

sıcak dövme

iş gücü

180V-250V

güç çıkışı

300KW

Model numarası

GYMD-300KW

sertifika

CE, SGS, ROHS, FCC

 

 

Şartname

 

Orta frekanslı indüksiyonlu ısıtma makinesinin özellikleri: ekipman, orta frekanslı indüksiyonlu ısıtma makinesi, indüksiyon bobini, besleme makinesi, kızılötesi sıcaklık dedektörü ve diğer bazı parçaları içerir.

Modeli: GYMD-300

Maksimum çıkış gücü: 300KW

Yaygın malzemeler için ısıtma kapasitesi: 80 mm çelik çubuk ısıtmadan daha büyük çap için önerilir

 

Şartname

Maksimum çıkış gücü

Ortak malzemeler için ısıtma kapasitesi

GYM-25

GYM-40

25KW

40KW

15-30 mm çapında çelik çubuk ısıtma için tavsiye edilir

GYM-60

GYMD-100

60KW

100KW

15-50 mm çapında çelik çubuk ısıtma için tavsiye edilir

GYMD-160

GYMD-200

160KW

200KW

15-80 mm çapında çelik çubuk ısıtma için tavsiye edilir

GYMD-300

300KW

80 mm'den büyük çelik çubuk ısıtma için tavsiye

 

 

Başlıca özellikler

1. Geniş frekans aralığı: 1KHZ-20KHZ, uygun frekansı seçmek için iş parçasının çapına göre

2. Bir parça malzemeyi ısıtırken, indüksiyon bobininin uzunluğu 500 mm-1 m'den yapılabilir, birden fazla parça ısıtıldığında daha iyi nüfuz sonuçları garanti edilebilir

3. İş parçasının sıcaklığı 1100 ℃'ye ulaştığında sürekli ısıtma işlemini benimser

4. Bronz, alüminyum ve diğer demir dışı metalleri ısıtırken, uygun indüksiyon bobini ve kapasitans tasarımıyla, makinenin gerçek çıkış gücü hesaplanandan % 85 verimin üzerinde olabilir.

5. Kontrol edilebilir silikon frekans makinesiyle karşılaştırın, ekipmanımız küçük boyutludur, bakımı kolaydır ve yaklaşık %15-20 oranında güç tasarrufu sağlayabilir.

 

 

DSP+ FPGA tam dijital kontrollü eritme ve diatermi için önerilen endüksiyonlu ısıtma ekipmanı Geleneksel analog seri rezonans endüksiyonlu ısıtma ekipmanının avantajlarıyla karşılaştırıldığında:

1. Çekirdek kontrol açısından :

Geleneksel analog güç kaynakları için parametreler, potansiyometre gibi analog cihazlar tarafından belirlenir.Bu cihazlar nispeten çevreden etkilenir ve sıcaklık değişiklikleri parametre değişikliklerine neden olabilir;DSP akıllı indüksiyonlu ısıtma güç kaynağının kontrol süreci, veri işleme ve parametre depolaması tamamen dijital biçimdedir Ortam değişiklikleri hesaplama çıktı sürecini etkilemeyecektir.Analog kontrol sistemine karşılık gelen tamamen dijital güç kaynağı, farklı ortamlarda daha yüksek stabiliteye sahiptir.

2. Dokunmatik ekran açısından :

DSP akıllı indüksiyonlu ısıtma güç kaynağı, dokunmatik LCD ekranda ekipmanın çalışma durumunu ve çalışma parametrelerini görüntüler ve ekipmanın çalışma detayları bir bakışta açıktır.

3. Arıza kendi kendine teşhis ve işleme açısından :

DSP akıllı indüksiyonlu ısıtma güç kaynağı, arıza yerini ve tedavi yöntemini görüntüler.Özel bir çalışma koşulunda bir hata oluştuğunda veya bir alarm oluştuğunda, dokunmatik ekran arıza içeriğini görüntüleyecektir.İlgili arıza çözümünü bulmak için ilgili arızanın yardımına tıklayın.Yaygın hataların %90'ından fazlası operatörler tarafından hızlı bir şekilde çözülebilir, bu da üretim verimliliğini büyük ölçüde artırır ve operatörlerin teknik düzeyine olan bağımlılığı azaltır.

4. Akıllı koruma sistemi açısından:

Geleneksel analog güç kaynakları, yalnızca aşırı akım ve aşırı voltaj gibi basit koruma işlevlerine sahiptir.DSP akıllı indüksiyonlu ısıtma güç kaynağı, çok sayıda arıza değerlendirmesi ve koruma devresine sahiptir.Soğutma suyu basıncı kararsız olduğunda, sıcaklık çok yüksek olduğunda, üç fazlı güç eksik olduğunda ve soğuk iş parçası indüktöre (toprak koruması) temas ettiğinde, güç invertörünün çıkış gücünü durdurmasını sağlayabilir;gerçek zamanlı izleme sistemi her zaman IGBT'nin çalışmasını sağlar Optimum yumuşak anahtarlama durumu, anahtarlama kaybı, voltaj ve akım etkisi ve yerel sıcaklık artışı gibi parametreleri en aza indirir ve bu da yalnızca sapmanın neden olduğu invertör verimliliğinin düşmesini önlemez. inverter durumu en iyiden, aynı zamanda IGBT'nin yaşlanma ivmesini (bir yıl sonra Açıklanamayan bir hasar kullanmak gibi) ve sonraki dönemde yüksek bakım maliyetlerini çözer;Normal ısıtma çalışması sırasında güç kaynağı aniden kötü çalışma koşullarıyla karşılaşırsa ve kötü çalışma koşulları kısa sürede otomatik olarak geri yüklenemezse, çeşitli koruma sinyalleri değerlendirilebilir ve aşağıdakiler gibi arıza alarmları verilebilir: Aşırı voltaj gibi alarm sinyalleri , aşırı akım, frekans aşımı ve IGBT arızası, kullanıcılara arızanın kaynağını bulma ve giderme konusunda yardımcı olabilir.

5. İş verimliliği açısından:

Toplam güç değişmediğinde, çıkış voltajı, daha güvenli olan sıradan seri rezonans makinesinin sadece yarısıdır;çıkış akımı iki katına çıkar ve ısıtma etkisi daha iyidir.

 

İlerlemek :Uzaktan kumanda işlevi (RS-232CveyaRS-485/CANArayüz, Bilgisayarla bağlantı, PLC)ve bir dijital devre tarafından kontrol edilebilir.Güç ayarı %0 ile %100 arasında ayarlanabilir.Çözünürlük %0,1 veya %0,01'dir.Çıkış kararlılığı %0.3 veya %0.025'e ulaşabilir;Dijital PID sıcaklık kontrol modülünü aynı anda yapılandırın.

 

 

Çalışma Prensibi

 

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayalı olarak belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir.Esas olarak metal sıcak işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir.Bu tip ısıtma tekniği, paketleme endüstrisi (ilaç ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzeme (ekstrüde monokristal silikon ve oto camı için ısıtılmış metal parçalar yapıştırma gibi) için de geçerlidir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir.İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir.Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır.Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

 

İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanlarının Avantajları

 

1.Hızlı ısıtma: minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayar ve kontrol için ısıtma hızı mevcuttur).

2.Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (çıkarılabilir endüksiyon bobinini farklı çalıştırma anahtarlarına göre değiştirin).

3.Kolay kurulum: Güç kaynağına, indüksiyon bobinine, su besleme borusuna ve yükselen boruya bağlandıktan sonra kullanılabilir;küçük boyutlu ve hafiftir.

4.Kolay operasyon: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

5.Hızlı başlatma: Su ve elektrik olması şartıyla ısıtma işlemine başlanabilir.

6.Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum tüplü yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, yaklaşık %70 oranında enerji tasarrufu sağlayabilir.İş parçasının boyutu ne kadar küçük olursa, güç tüketimi o kadar düşük olur.

7.Yüksek etkinlik:homojen ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği uygun sıcaklığı sağlamak için endüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oxic horizon gibi özelliklere sahiptir ve tavlamadan sonra herhangi bir atığa karşı koruma sağlayabilir.

8.Kapsamlı koruma:aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarm göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi fonksiyonlara sahiptir.

9.Kontrol edilebilir sıcaklık: önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre iş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın kontrol edilmesi ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığının kontrol edilmesi için geçerlidir.

10.Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11.Küçük boyut ve hafif: sadece birkaç düzine kilogramlık bir ağırlığa sahiptir ve bunun sınırlı taban alanı, atölye alanından etkin bir şekilde tasarruf sağlayabilir.

12.Yüksek voltajın ortadan kaldırılması: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen yükseltici transformatör gerektirmez ve bu sayede maksimum güvenliği sağlayabilir.

FCC, Çelik Çubuk Isıtma için CE profesyonel Dövme Fırını İndüksiyon Isıtma Ekipmanları 0

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler