Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerYüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları

Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları

Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları
Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları

Büyük resim :  Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS
Model numarası: GY-70AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

Kaynak için endüstriyel 70kW Yüksek Frekans İndüksiyon Isıtma cihazı Ekipmanları

Açıklama
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma Makinası

,

İndüksiyon Isıtma cihazı

Kaynak için 70KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Hızlı Detay:

isim

Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu ısıtma teçhizatı GY-70AB

Uygulama

Sıcak dövme, sıcak kaplama, ergitme, yüzey söndürme, kaynak, tavlama

Iş gücü

360V-520V

Çıkış gücü

70kW

Ürün boyutu

Ana 780 * 370 * 620mm

Transformatör 870 * 430 * 750mm

sertifika

CE, SGS

şartname

model

GY-70AB (Üç Fazlı)

Iş gücü

360V-520V

Giriş akımı

70A

Dalgalı çıkış gücü

70kW

Dalgalanan frekans

30-80KHZ

Çıkış akımı

400-3200A

Soğutma suyu debisi

0.08-0.16Mpa 9L / Dak

Su sıcaklık koruma noktası

40C

ürün boyutu

Ana 780x370x620mm

Transformatör 870 * 430 * 750mm

net ağırlık

Ana 54kg

Transformatör 76.5kg

Başlıca özellikleri:

  1.   70KW Yüksek Frekanslı Endüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Kaynak için, yüksek verimlilik ve maksimum çıkış gücünü garantilemek için en gelişmiş MOS, IGBT frekans dönüştürme kontrol teknolojileri benimser.
  2. 70KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Kaynak için   Önemli ölçüde metal ısıtma işlemini optimize edebilen, yüksek verimli ve hızlı ısıtmayı gerçekleştiren ve ürünlerin üstün performansını ortaya çıkaran sabit akım ve güç kontrol fonksiyonuna sahiptir.
  3. 70KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Kaynak için   Isıtma-Isı Koruması-Soğutma ile temsil edilen üç aşamalı zaman ayarı fonksiyonuna sahiptir. Dahası, ısıtma ve ısı koruması bağımsız ısıtma ve ısıtma işlemlerini kolaylaştıracak bağımsız regülasyon için mevcuttur; bu da hacimlendirme ve tekrarlanan ısıtma gerektiren yerlere uygulanabilir.
  4. Maksimum on tür hata koruması ve aşırı akım, aşırı voltaj, su kıtlığı ve faz eksikliği gösterimi daha yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlayabilir.
  5.   70KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Kaynak için   Güvenli ve güvenilirdir ve on bin voltaja sahip herhangi bir teçhizata ihtiyaç duymaz ve böylece emniyetli çalışmayı garanti eder.
  6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.
  7. 70KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Kaynak için   Sıcaklığın otomatik kontrolünü gerçekleştirebilen, ısıtma performansını arttıran ve manuel çalışmayı basitleştirebilen ultraviyole sıcaklık algılaması için mevcuttur.

Uygulamalar

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcakta tutma ve ergitme)

Sıcak dövme, zımba basma, dövme makinesi veya diğer ekipmanları, örneğin saatin sıcak ekstrüzyonu, saat flan, tutamak yardımı ile dövme presi vasıtasıyla belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklık gerektirir) diğer şekillere imal etmeyi amaçlar , Kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşyaları, standart parça, bağlantı elemanı, mekanik parça imalatı, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

Sıcak bağlantı, örneğin sıcak radyasyon veya sıcak ergitme prensibine dayanan ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin metal olmayan metallerle bağlantılı olması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır damarının alüminyum levha ve hoparlör ağına, çelik ve plastik bileşiğine gömülü kaynağı olması anlamına gelir Tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu soyma), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

Ergitme esas olarak, demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko gibi çeşitli asil metallerin ergitilmesinde uygulanan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

2. Isıl İşlem (Yüzey Söndürme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makaslama gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün (orchard shear).

Krank mili, bağlantı çubuğu, piston pimi, zincir jant, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı mil, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet parçaları için söndürülür.

Vites ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi tezgahlar için söndürün.

Çeşitli donanım metal parçaları ve şaft, dişli (zincirli tekerlek), kam, mandren ve kelepçe gibi işlenmiş parçalar için söndürülür.

Küçük kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıp iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

3. Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve lehimleme)

Elmas aleti, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, frezeleme bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı orta bit gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

Çeşitli donanım mekanik aletlerin kaynağı: Gümüş lehimleme ve donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır bağlantı parçaları, lamba dekorasyon fitting, hassas kalıp uydurma, donanım ele, yumurta tozu, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı çeşit veya farklı çeşitlerin metal lehimlemesi , Çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakırdan oluşmaktadır.

Bileşik pota alt kaynak esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz sade alt pota kaynak için uygulanabilir. Diğer metallerin düz lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, esas itibariyle paslanmaz çelik düz taban, alüminyum levha ve çeşitli formların boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert kaynaklı kaynak işlemine atıf yapar.

Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik havza gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması, tavlanmış ve haddelenmiş olabilir, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımları ve fincan.

Golf topu kafası, ipucu, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçak sapı, bıçak, alüminyum tencere, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli metal iş parçalarının tavlanması.

Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını, elektromanyetik indüksiyon ilkesine dayalı olarak belirli aralığa çevirerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir. Özellikle metal sıcak çalışması, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir. Bu tip ısıtma tekniği ambalaj endüstrisinde (tıpta ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyoların sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzemeden (kalıptan çekilmiş monokristal silikon ve oto cam için ısıtılmış sabitleme metal parçaları) uygulanabilir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini farklı ısıtılmış cisimlere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlıdır. Bobin tarafından sahip olunan alternatif akım, ısıtma işleminin gerektirdiği şekilde girdap akışını üretmek için iş parçalarını geçerek alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

İndüksiyon Isıtma Cihazlarının Avantajları

1. Hızlı ısıtma : minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayarlama ve kontrol için ısıtma oranı mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı : çeşitli metal parçalarını ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir indüksiyon bobinini değiştirin).

3. Kolay kurulum : güç kaynağı, indüksiyon bobininin yanı sıra su besleme borusu ve yükselen boru ile bağlandığında kullanılabilir; Ağırlık olarak küçük ve hafiftir.

4. Kolay kullanım : birkaç dakika içinde kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı devreye alma : su ve güç kaynağının mevcut olması koşuluyla ısıtma işlemi gerçekleştirmeye başlanabilir .

6. Düşük güç tüketimi : Geleneksel vakum tüpü yüksek frekanslı ekipmanlara kıyasla, gücü yaklaşık% 70 oranında kaydedebilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, daha düşük güç tüketimi olur.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçası tarafından istenen uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve Tavlama sonrası herhangi bir atık.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevleri vardır.

9. Kontrollü sıcaklık : İş parçalarını önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre kontrol etmek ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığını kontrol etmek için uygulanabilir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı : 24 saat sürekli çalışabilir.

11. Küçük boyut ve hafiflik : Sınırlı taban alanı, atölye alanını etkin bir şekilde koruyabilen, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığa sahiptir.

12. Yüksek gerilimin giderilmesi : On bine gerilim üreten hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)