Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Isıtma cihazı

Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme

Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme
Quenching 50KHZ 250KW Induction Heating Device For Hardening
Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme

Büyük resim :  Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, SGS , ROHS
Model numarası: GYS-250AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: tahta kutu
Teslim süresi: Siparişe ve varış noktasına göre değişir
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500Set / ay

Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme

Açıklama
ad: otomotiv tipi indüksiyonlu ısıtma cihazı Satış sonrası servis sağlanan: Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri
Garanti: 1 yıl Uygulama: Quenching
tip: üretici, IGBT Görev döngüsü: 100%
özellik: Enerji tasarrufu, verimli, güvenli, çevre
Vurgulamak:

250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı

,

50KHZ İndüksiyonlu Isıtma Cihazı

,

Söndürme Endüstriyel İndüksiyon Isıtıcı

 

CE, FCC, ROHS ile 20-50KHZ Sertleştirme İçin 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı

 

Hızlı Detay:

 

İsim 250KW Büyük Çubuk Dia300mm Uzunluk 1500mm İçin Dişliler İndüksiyon Sertleştirme Makinesi Uygulama Sıcak dövme, sıcak tutturma, eritme, yüzey söndürme, kaynak, tavlama
İş gücü 360V-520V Çıkış gücü 250KW
Ürün boyutu

Ana sayfa: 1665 * 1100 * 1200 mm

Transformatör: 1560 * 500 * 850 mm

Sertifika CE, SGS, ROHS

 

 

Şartname:

 

Modeli GYS-250AB (Üç fazlı)
İş gücü 360V-520V
Maksimum giriş akımı 370A
Çıkış gücü 250KW
Dalgalı frekans 20-50KHZ
Çıkış akımı 400-9000A
Soğutma suyunun akış hızı 0.08-0.16Mpa 25L / Dakika
Su sıcaklığı koruma noktası 50C
Ürün boyutu Ana sayfa: 1665 * 1100 * 1200 mm
transformatör 1560* 500 * 850 mm

 

 

Başlıca Özellikler:

 

1. 250KW Süper ses Frekans İndüksiyonlu ısıtma ekipmanı Tavlama için IGBT inverter devresini paralel bağlantıda, yüksek yük uyarlanabilirliğine sahip olarak kullanır.

2. 250KW Süper ses Frekans İndüksiyonlu ısıtma ekipmanı Tavlama için yüksek güç, hızlı ısıtma hızı, yüksek verimlilik ve kolay kullanım gibi özelliklere sahiptir.

3. Diğer ısıtma modları ile karşılaştırıldığında, ekonomik faydaları önemli ölçüde artırabilir, ısıtılmış iş parçalarının kalitesini artırabilir ve enerji ve malzemeden tasarruf edebilir, emek yoğunluğunu azaltabilir ve üretim ortamını iyileştirebilir.

4. 250KW Süper ses Frekans İndüksiyonlu ısıtma ekipmanı Tavlama için Üretim alanını 10 kat koruyabilen süper küçük boyuta sahiptir.

5. 250KW Süper ses Frekans İndüksiyonlu ısıtma ekipmanı Tavlama için güvenli ve güvenilirdir ve on bin voltajda ekipman gerektirmez ve bu nedenle güvenli çalışmayı sağlayabilir.

6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.

 

 

Uygulamalar

 

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve eritme)

 

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir), dövme presi, örneğin saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat flanşı, tutacak gibi zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanlar yardımıyla diğer şekillere dönüştürmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat gereçleri, standart parça, raptiye, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

 

Sıcak bağlantı, farklı metallerin veya metallerin ametaller ile sıcak genleşme veya sıcak eritme prensibine dayalı ısıtma yoluyla bağlanması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır göbeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşimi ile gömülü kaynağı anlamına gelir. tüp, alüminyum folyonun sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

 

Eritme, esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli soy metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

 

 

2. Isıl İşlem (yüzey su verme)

 

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve kesme (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, bağlantı çubuğu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum tekerlek, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük şaft ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürme Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için söndürme.

Şaft, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürün.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürme.

 

 

3. Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

 

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve sağlam merkez ucu gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

 

Çeşitli mekanik donanım aletlerinin kaynağı: Tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır donanımı, lamba süsleme donanımı, hassas kalıp bağlantısı, donanım tutacağı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşit metallerin gümüş lehimlenmesi ve lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik pota altı kaynağı esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz pot tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, temel olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

 

4. Tavlama (tavlama ve modülasyon)

 

Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüzyonlu teneke kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve fincan gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başı, isteka, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

 

Çalışma Prensibi

 

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonla ısıtma veya kısaca indüksiyonla ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayalı olarak belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir.Esas olarak metal sıcak işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir.Bu tip ısıtma tekniği, paketleme endüstrisi (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzeme (ekstrüde edilmiş monokristal silikon ve oto cam için ısıtılmış yapıştırma metal parçaları gibi) için de geçerlidir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri arasında indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçaları bulunur.İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir.Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır.Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarının içinden geçen alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

 

 

İndüksiyonla Isıtma Ekipmanının Avantajları

 

1. Hızlı ısıtma: minimum ısıtma oranı 1 saniyeden azdır (ısıtma hızı ayarlama ve kontrol için mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (çıkarılabilir indüksiyon bobinini farklı çalıştırma anahtarlarına göre değiştirin).

3. Kolay kurulum: Güç kaynağı, endüksiyon bobini, su besleme borusu ve yükselen boruya bağlandıktan sonra kullanılabilir;boyut olarak küçük ve hafiftir.

4. Kolay operasyon: Birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı başlatma: Su ve güç kaynağının mevcut olması şartıyla ısıtma işlemi başlatılabilir.

6. Düşük güç tüketimi: Konvansiyonel vakum tüplü yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında yaklaşık% 70 oranında güç tasarrufu sağlayabilir.İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, güç tüketimi o kadar düşük olacaktır.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçası için gerekli olan uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oxic horizon gibi özelliklere sahiptir ve tavlamadan sonra herhangi bir israfa karşı koruma sağlayabilir.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarm göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere sahiptir.

9. Kontrol edilebilir sıcaklık: önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre iş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın kontrol edilmesi ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığının kontrol edilmesi uygulanabilir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11. Küçük boyutlu ve hafif: Sadece birkaç düzinelerce kilogramlık bir ağırlığa sahiptir, bunun sınırlı taban alanı atölye alanını etkin bir şekilde kurtarabilir.

12. Yüksek voltajın ortadan kaldırılması: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilen yükseltici transformatör gerektirmez.

 

 

 

Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme 0Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme 1Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme 2Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme 3Sertleştirme için 50KHZ 250KW İndüksiyonlu Isıtma Cihazı Söndürme 4

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)