Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Isıtma Makinası

DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi

DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi
DSP 40KW 30KHZ-80KHZ High Frequency full digit control induction heating machine
DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi

Büyük resim :  DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, SGS, ROHS
Model numarası: GYUH-DSP-40AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kat ahşap kutu ambalajı
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 100set / ay

DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi

Açıklama
Kontrol metodu: Tam dijital hassas kontrol Satış sonrası servis sağlanan: Yerinde mühendis servisi, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği
Garanti: 1 yıl Görev döngüsü: 24 Saat Kesintisiz
Uygulama: metal ısıtma / sıcak dövme için su verme, tavlama, Dövme, Isıl İşlem Sertifika: CE, FCC, ROHS
Vurgulamak:

20KHZ Yüksek Frekanslı İndüksiyon Isıtıcı

,

DSP Yüksek Frekanslı İndüksiyon Isıtıcı

,

40KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

Tam dijital kontrol (DSP + FPGA) ultra yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma makinesi 40KW

 

 

Teknik parametre :

Modeli GYUH-DSP-40AB (Üç fazlı)
iş gücü 340v-430v
giriş akımı 60A
Dalgalanan çıkış gücü 40KW
dalgalanan frekans 100-200 KHZ
soğutma suyunun akış hızı 0.15-0.3Mpa 7.6L / Dakika
su sıcaklığı koruma noktası 40C
ürün boyutu ana: 940x580x1020 mm
transformatör: 870x430x750 mm
net ağırlık ana: 115 kg
transformatör: 76,5 kg

 

 

Teknik özellikler ve için avantaj DSP dijital kontrol indüksiyon ısıtma ekipmanı :

1. Küçük boyutlu, hafif, yüksek basınçlı ekipman yok, küçük ayak izi ve hareketli çalışma;

2. Daha az güç tüketimi ve soğutma suyu tasarrufu;

3. Hızlı ısıtma ve daha az oksit tabakası;

4, gücün boyutuna göre, frekans bandı çeşitli modellere ayrılmıştır, tatmin edici bir performans fiyat oranı elde etmek için müşteriler işlem gereksinimlerine göre seçilebilir;

5, kurulum basittir, işlem uygundur, kullanıcının tüm işlem sürecini öğrenmek için yalnızca on dakika sürmesi gerekir;

6, arıza tespiti ve koruma fonksiyonları tamamlandı:

Kusursuz arıza tespit ve koruma devresi, su kesintisi, aşırı ısınma, aşırı voltaj, aşırı akım ve arıza eksikliklerini gerçek zamanlı olarak izler ve hızlı yanıt verir.Arıza nedenleri ekranda gerçek zamanlı olarak görüntülenir ve gösterge ışığı ile senkronize edilir.Ek olarak, çıkış portu tarafından da çıktı alınabilir.Harici sistem koordinasyon çalışması için röle sinyali.

7. Rezonans frekansı otomatik izleme sistemi:

Analog sistem frekans takibinin eksikliklerini tamamen çözer ve IGBT rezonans sisteminin kararlılığını sağlar;Güç şebekesi dalgalansa bile çıkış akımını veya gücü değişmeden tutabilir ve IGBT'nin herhangi bir çalışma koşulunda her zaman sıfır akım anahtarında (ZCS) çalışmasını sağlar.Eyalette, IGBT en iyi çalışma durumundadır, güç tüketimi en küçüktür ve tüm makine en verimli olanıdır;

8, dost insan-makine arayüzü:

İnsan-bilgisayar etkileşimi çeşitli şekillerde seçilebilir, LED gösterge veya dijital tüp ekranı, dokunmatik ekran ve kontrol, metin ekranı görüntüsü, müşteriler gerektiği gibi seçebilir;işlev gerçekleştirme ve çalıştırma ayarlarından, geleneksel mekanik düğme paneli tamamen kapsanmaktadır.Çalıştırma ve bakımı daha kolay, daha sezgisel ve daha rahat hale getirin;

9, donanım izolasyon arayüzü:

Müşterilerin mevcut PLC sistemlerinin işlevsel dönüşümü ve otomasyon sistemlerinin daha da genişletilmesi için yararlı olan, piyasadaki mevcut PLC ile uyumludur.

10. Uzaktan iletişim arayüzü:

RS-232 / RS-485 / CAN iletişim arayüzü ile çok makineli ağ izleme ve kontrolünü gerçekleştirebilir.Varsayılan RS485, ortak MODBVS iletişim protokolünü benimser;4-20MA veya 0-10V arayüzü, sıcaklık Kapalı döngü kontrol sistemi gibi harici sistemle kapalı döngü kontrolünü destekleyebilir.

11, sıfır güç başlangıcı: başlatma ve bekleme için sıfır voltaj çıkışı, yanlış yük desteğine gerek yok.

12, çalışma modu: sabit akımı veya sabit gücü seçebilirsiniz, ayrıca sabit voltaj kaynağı çıkışı da yapabilirsiniz.

13. Cihaz, çarpıcı bir kırmızı acil durdurma düğmesi ile donatılmıştır.Acil bir durum meydana geldiğinde, bu düğmeye hızlı bir şekilde basabilirsiniz.

Ekipmanın çalışmasını durdurun ve koruma önlemleri almak için kullanın.

14. Ekipmanın dahili bileşenleri makul şekilde yerleştirilmiştir ve ana kontrol devre kartı, güçlü elektriğin kontrol devresine karışmasını önlemek ve kontrol hassasiyetini iyileştirmek için zayıf akım tarafına yerleştirilmiştir;

15, elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma güç kaynağı uzaktan kumanda işlevine sahip olmalı ve dijital devre kontrolü kullanmalıdır, güç ayarı% 0,1 seviyesi kullanılarak% 0 ila% 100 çözünürlük arasında ayarlanabilir veya% 0,01 seviyesi çıkış kararlılığı% 0,3'e ulaşabilir veya % 0. 025;Aynı zamanda, dijital PID sıcaklık kontrol modülü, hedef sıcaklığı ((sıcaklık ölçüm yöntemi kızılötesi sıcaklık ölçümü veya termokupl sıcaklık ölçümüdür) önceden ayarlamak, ısıtma sırasında güç ayarını otomatik olarak tamamlamak ve sıcaklığı kontrol etmek için yapılandırılabilir. Hassasiyet + 1 'C'dir.

GuangYuan serisi yeni DSP serisi Orta frekans, Süper ses frekansı, Yüksek frekans ve Çok yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma ekipmanı, rezonans frekansını otomatik olarak izleyebilen ve IGBT'nin olmasını sağlayan tüm dijital yüksek verimli ve hassas kontrol teknolojisi ile DSP + FPGA yapısını benimser her zaman her durumda.ZCS veya ZVS, IGBT çalışma durumunu optimum hale getiren, kendi güç tüketimi daha küçük olan ve tüm makine daha verimli olan yumuşak geçiş durumudur.Analog devrenin eksikliklerini tamamen çözer ve tüm sistemin kararlılığını sağlar.Harici arayüz ve basit insan-makine arayüzü, ekipman ile üretim hattı arasındaki bağlantıyı daha kolay hale getirir.

 

 

Görsel yamanın dijital yamasına dokunan değişken frekanslı bir güç kaynağı (yüksek frekanslı indüksiyon ısıtıcısı olarak bilinir) ile daha önce ve benzerlerimizle birlikte kullandığımız geleneksel ayrık bileşen simülatörü arasındaki fark nedir?

SMD tabanlı tamamen dijital teknolojinin kullanılması, ekipmanın güvenilirliğini daha da artırarak daha uzun makine ömrü ve daha iyi uyarlanabilirlik sağlar.DSP yongalarının kullanımı sayesinde, cihazın kendi kendine teşhis yeteneği büyük ölçüde geliştirilir ve yanıt ve düzenleme hızı daha hızlı ve daha kapsamlıdır.İnsan-makine görüş alanı arayüzü, operatörün samimi ve sezgisel hissetmesini sağlar.Zengin endüstriyel arayüzü sayesinde robotlar, çeşitli otomasyon cihazları ve uzak (insansız) cihazlarla eşleşmek için daha güçlü ve esnektir.Makinenin daha verimli çalışmasını sağlamak ve kendi kaybını azaltmak için dijital yumuşak anahtarlama teknolojisini kullanıyoruz, böylece çalışma frekansı yükseltilebilir ve cihazın uygulaması genişletilebilir.

 

 

Uygulamalar

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve eritme)

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektiren) iş parçalarını, örneğin, saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat kasası, saat flanşı, tutamak için zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanların yardımıyla dövme presi yoluyla diğer şekillere dönüştürmeyi amaçlar , kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat gereçleri, standart parça, raptiye, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

Sıcak bağlantı, farklı metallerin veya metallerin ametaller ile sıcak genleşme veya sıcak eritme prensibine dayalı ısıtma yoluyla bağlanması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşimi ile gömülü kaynağı anlamına gelir. tüp, alüminyum folyonun sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

Erime, esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

 

2. Isıl İşlem (yüzey su verme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve kesme (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum tekerlek, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük şaft ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürme Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için söndürme.

Şaft, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürün.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürme.

 

3. Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve sağlam merkez ucu gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

Çeşitli donanım mekanik aletlerinin kaynağı: Tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır donanımı, lamba süsleme donanımı, hassas kalıp bağlantısı, donanım tutacağı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşit metallerin gümüş lehimlenmesi ve sert lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik pota altı kaynağı esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz pot tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, temel olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde borulu elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

4. Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik lavabo, tavlı ve ekstrüzyonlu teneke kutu, tavlı katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve fincan gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başı, isteka, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

DSP 40KW 30KHZ-80KHZ Yüksek Frekanslı tam basamaklı kontrol indüksiyonlu ısıtma makinesi 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)