Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Kaynak Makinası

Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak

Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak
Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak

Büyük resim :  Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: CN
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, ROHS, SGS
Model numarası: GY-40AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kat ahşap kutu ambalaj;
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Aylık 500 / set

Fabrika fiyat HF ​​İndüksiyon ısıtma ekipmanları, Flanşlı boru kaynak, Vana Kaynak, lehimleme kaynak

Açıklama
Isıtma prensibi: Manyetik indüksiyon ısıtma Uygulama: Meltal ısıl işlem
Türü: Preform Enjeksiyon, Enjeksiyon Şişirme, Tüp Kafası Enjeksiyon, Tüp Omuz Enjeksiyonu, Enjeksiyon Maki Stil: Yatay dikey
Koşul: Yeni Plastik türü: Termoplastik
Vurgulamak:

İndüksiyon Kaynak Ekipmanları

,

yüksek frekanslı indüksiyon kaynak makinası

Teknik parametre :

model GY-40AB (Üç faz)
iş gücü İ 340 V tur-430V
giriş akımı 41A
Dalgalı çıkış gücü 40kVA
dalgalanan frekans 30-80KHZ
çıkış akımı 200-1800A
soğutma suyunun akış hızı 0.08-0.16Mpa 7.6L / Dak
su sıcaklığı koruma noktası 40C
ürün boyutu Ana: 620x250x530mm
trafo: 480x260x410 mm
net ağırlık ana: 34.5kg
trafo: 31,5 kg

Kaynak uygulaması:

Esas olarak, aynı malzemeden veya farklı malzemeden iki tip metalin bağlanması amacıyla, lehimi belirli bir sıcaklığa ısıtmak suretiyle eritmeyi amaçlar.

1) Elmas takım, aşındırıcı takım, delici takım, alaşım testere bıçağı, sert alaşım kesici, freze, oyucu, planlama aracı ve sağlam merkez ucu gibi çeşitli donanım kesme takımlarının kaynaklanması.

2) Çeşitli donanım mekanik gadget'larının kaynağı: Gümüş veya gümüş, aynı tuvalet veya mutfak ürünleri, soğuk bakır uydurma, lamba dekorasyon uydurma, hassas kalıp uydurma, donanım kolu, patlıcan, alaşımlı çelik ve çelik, çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

3) Bileşik tencere taban kaynağı, genel olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz tencere tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir. Aynı zamanda diğer metallerin sert lehimle kaynağı için de geçerlidir.

4) Elektrikli sıcak su ısıtıcısındaki ısıtma diskinin kaynağı esas olarak çeşitli şekillerde paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve borulu elektrikli ısıtma elemanlarının sert kaynağıdır.

İndüksiyonla Isıtma Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısa süreli endüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanarak spesifik aralığa dönüştürerek metal malzemelerin ısıtılması için bir yöntemdir. Esas olarak metal işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme işlemleri için geçerlidir. Bu ısıtma tekniği aynı zamanda paketleme endüstrisinde (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyoların kapatılması gibi), yarı iletken malzemelerde (örneğin, çekilmiş monokristalli silikon ve oto cam için ısıtılmış metal parçaların yapıştırılması gibi) uygulanabilir.

İndüksiyon ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır. Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

Konvansiyonel Isıtma Modlarının Eksikliği

1. Kömür, gaz ve petrol gibi yakıtlarla yapılan geleneksel ısıtma, ciddi kirlilik, ağır çalışma ortamı ve ciddi gizli güvenlik tehlikeleri gibi eksikliklere sahiptir.

2. Ayrıca, kömür, gaz ve petrol hızlı ve düzgün bir ısıtma yapmak için yetersizdir ve iş parçalarının, kalın oksik ufkun, düşük kaliteli, pürüzlü yüzeyin ve yüksek hurda oranının deformasyonuna neden olabilir; Sizin ürünleriniz.

İndüksiyonlu Isıtma Cihazının Avantajları

Hızlı ısıtma: Minimum ısıtma hızı 1 saniyeden az (ısıtma ve ayarlama için ısıtma oranı var).

Geniş ısıtma kapsamı: Çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir endüksiyon bobini değiştirin).

Kolay kurulum: Güç kaynağı, indüksiyon bobini ve ayrıca su borusu ve yükselen boruyla bağlandıktan sonra kullanılabilir; boyut olarak küçük ve hafiftir.

Kolay kullanım: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

Hızlı başlatma: su ve güç kaynağının mevcut olması şartıyla ısıtma işlemi başlatılabilir.

Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum borusu yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, gücü yaklaşık% 70 oranında azaltabilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, güç tüketimi o kadar düşük olur.

Yüksek etkinliği: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği şekilde uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve her türlü israfa karşı koruma sağlayabilir tavlamadan sonra.

Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere de sahiptir.

Kontrol edilebilir sıcaklık: İş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın önceden belirlenmiş ısıtma süresine göre kontrol edilmesi ve böylece ısıtma sıcaklığının belirli bir teknik noktada kontrol edilmesi uygulanabilir.

Küçük boyut ve hafif: Sınırlı zemin alanı atölye alanından etkili bir şekilde tasarruf sağlayabilecek, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığına sahiptir.

Sağlam operasyonel ortam: Çevrenin korunması, enerjinin korunumu ve güvenlik, operasyonlardan herhangi bir gürültü, egzoz gazı ve toz içermeyen için uygundur.

Yüksek voltajın kaldırılması: yaklaşık on bin voltaj üretebilecek ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilecek hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez.

Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat boyunca sürekli çalışabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)