Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerSüper Ses Frekans İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için

IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için
IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için

Büyük resim :  IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, SGS , ROHS
Model numarası: GYS-160AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY

IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için

Açıklama
Isıtma prensibi: Manyetik indüksiyonlu ısıtma Şart: Yeni
ad: 160kw indüksiyonlu ısıtma ekipmanları, süper frekanslı ısıtma, endüstriyel ısıtma ekipmanları Sıklık: 10-50KHz
Soğutma suyu basıncı: ≥ 0,03 MPa Uygulama: Dövme, su verme, şerit lehimleme.
Giriş Akımı: 240A Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

İndüksiyon Isıtma cihazı

,

indüksiyonlu ısıtıcılar

160KW Yüksek Frekanslı İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi

 

Hızlı Detay:

 

İsim

SF İndüksiyonlu ısıtma ekipmanları GYS-160AB

Uygulama

Sıcak dövme, sıcak tutturma, eritme, yüzey söndürme, kaynak, tavlama

İş gücü

360V-520V

Çıkış gücü

160KW

Ürün boyutu

ana 1000 * 600 * 1100 mm

transformatör 870 * 430 * 750 mm

Sertifika

CE, FCC, ROHS, SGS

 

 

Şartname

Modeli GYS-160AB (Üç fazlı)
İş gücü 340V-430V
Maksimum giriş akımı 240A
Çıkış gücü 160KW
Dalgalı frekans 10-50KHZ
Çıkış akımı 400-6500A
Soğutma suyunun akış hızı 0.08-0.16Mpa 15L / Dakika
Su sıcaklığı koruma noktası 50C
Ürün boyutu ana: 1000X600X1100mm
trafo: 870x430x750mm
Net ağırlık ana: 175kg
trafo: 108kg

 

Başlıca özellikler:

  1. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma SistemiYüksek verimlilik ve maksimum çıkış gücü sağlamak için en gelişmiş MOS, IGBT frekans dönüştürme kontrol teknolojilerini benimser.
  2. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemimetal ısıtma sürecini önemli ölçüde optimize edebilen, yüksek verimli ve hızlı ısıtmayı gerçekleştirebilen ve ürünlerin üstün performansını ortaya çıkaran sabit akım ve güç kontrol fonksiyonuna sahiptir.
  3. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemiısıtma-ısı koruma-soğutma ile temsil edilen üç aşamalı zaman ayarı fonksiyonuna sahiptir.Ayrıca, ısıtma ve ısı koruma için güç, ısıtma ve ısı korumasını kolaylaştırabilen, hacimlendirme ve tekrar tekrar ısıtma gerektiren yerlere uygulanabilen bağımsız düzenleme için mevcuttur.
  4. Maksimum on tip arıza koruması ve aşırı akım, aşırı voltaj, su kesintisi ve faz eksikliğinin görüntülenmesi, daha yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlayabilir.
  5.  160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemigüvenli ve güvenilirdir ve on bin voltajda ekipman gerektirmez ve böylece güvenli çalışmayı sağlayabilir.
  6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.
  7. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma SistemiSıcaklığın otomatik kontrolünü gerçekleştirebilen, ısıtma performansını iyileştiren ve manuel çalışmayı basitleştiren ultraviyole sıcaklık tespiti için mevcuttur.

 

 

Uygulamalar

 

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve eritme)

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektiren) iş parçalarını, örneğin, saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat kasası, saat flanşı, tutamak için zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanların yardımıyla dövme presi yoluyla diğer şekillere dönüştürmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat gereçleri, standart parça, raptiye, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

 

Sıcak bağlantı, farklı metallerin veya metallerin ametaller ile sıcak genleşme veya sıcak eritme prensibine dayalı ısıtma yoluyla bağlanması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır göbeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşimi ile gömülü kaynağı anlamına gelir. tüp, alüminyum folyonun sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

 

Eritme, esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli soy metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

 

2. Isıl İşlem (yüzey su verme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve kesme (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, bağlantı çubuğu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum tekerlek, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük şaft ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürün.

Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için söndürme.

Şaft, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürün.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürme.

 

3. Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve sağlam merkez ucu gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

 

Çeşitli mekanik donanım aletlerinin kaynağı: Tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır donanımı, lamba süsleme donanımı, hassas kalıp bağlantısı, donanım tutacağı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşit metallerin gümüş lehimlenmesi ve lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik pota altı kaynağı esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz pot tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, esas olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde borulu elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

4. Tavlama (tavlama ve modülasyon)

 

Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüzyonlu teneke kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve fincan gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başı, isteka, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

 

Çalışma Prensibi

 

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonla ısıtma veya kısaca indüksiyonla ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon ilkesine dayalı olarak belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir.Esas olarak metal sıcak işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir.Bu tip ısıtma tekniği, paketleme endüstrisi (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzeme (örneğin, ekstrüde monokristal silikon ve oto cam için ısıtılmış yapıştırma metal parçaları) için de geçerlidir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri arasında indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçaları bulunur.İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir.Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır.Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarının içinden geçen alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

 

 

İndüksiyonla Isıtma Ekipmanının Avantajları

 

1. Hızlı ısıtma: minimum ısıtma oranı 1 saniyeden azdır (ısıtma hızı ayarlama ve kontrol için mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (çıkarılabilir indüksiyon bobinini farklı çalıştırma anahtarlarına göre değiştirin).

3. Kolay kurulum: Güç kaynağı, endüksiyon bobini, su besleme borusu ve yükselen boruya bağlandıktan sonra kullanılabilir;boyut olarak küçük ve hafiftir.

4. Kolay operasyon: Birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı başlatma: Su ve güç kaynağının mevcut olması şartıyla ısıtma işlemi başlatılabilir.

6. Düşük güç tüketimi: Konvansiyonel vakum tüplü yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında yaklaşık% 70 oranında güç tasarrufu sağlayabilir.İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, güç tüketimi o kadar düşük olacaktır.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçası için gerekli olan uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oxic horizon gibi özelliklere sahiptir ve tavlamadan sonra herhangi bir israfa karşı koruma sağlayabilir.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarm göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere sahiptir.

9. Kontrol edilebilir sıcaklık: önceden ayarlanan ısıtma süresine göre iş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın kontrol edilmesi ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığının kontrol edilmesi uygulanabilir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11. Küçük boyutlu ve hafif: Sadece birkaç düzine kilogramlık bir ağırlığa sahiptir, bunun sınırlı taban alanı atölye alanını etkin bir şekilde kurtarabilir.

12. Yüksek voltajın ortadan kaldırılması: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilen yükseltici transformatör gerektirmez.

 

IGBT İndüksiyonlu Isıl İşlem Ekipmanları 160KW 10-50KHZ dövme kaynağını sertleştirmek için 0

 

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)