Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Isıtma Makinası

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW
CE Light Touch Screen Induction Heating Machine 300KW For Forging and Hardening
Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW

Büyük resim :  Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, ROHS
Model numarası: GYST-300AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: USD
Ambalaj bilgileri: KATLI AHŞAP KUTU
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: ayda 50 takım

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW

Açıklama
Avantaj: yüksek verim Satış sonrası hizmet sağlanır: Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve onarım hizmeti, Çevrimiçi destek
Garanti: 1 yıl GÖREV DÖNGÜSÜ: %100,24 saat Kesintisiz
Başvuru: dövme, söndürme, eritme, ısıl işlem, tavlama Kontrol metodu: Hafif dokunmatik ekranlı indüksiyon ısıtma makinesi

Sertleştirme, dövme, frekans 5-20khz için özel 200KW Hafif Dokunmatik Ekran indüksiyonlu ısıtma makinesi:
 
Teknik parametre :

 

modeli GYST-300AB (Üç faz)
iş gücü 340V-430V
Maksimum giriş akımı 450A
Çıkış gücü 300KW
dalgalanan frekans 10-20KHZ
Soğutma suyunun akış hızı 0.08-0.16Mpa 12L/Dk
Su sıcaklığı koruma noktası 50C
Ürün boyutu ana : 700*940*1690MM
transformatör : 1200*420*770MM
Net ağırlığı ana : 215kg
transformatör : 198kg

 

 
Ekipman prensibi tipi:Seri rezonansıv içinoltage tipi
Ekipmanın özellikleri :
Erken indüksiyonlu ısıtma ekipmanlarında, inverter ünitesinin ihtiyaç duyduğu yüksek frekanslı inverter cihazı, cihazın şeklini belirler.Elektron tüpleri ve tristörlerden IGBT'nin günümüzdeki yaygın kullanımına kadar olan gelişim sürecini deneyimlemiştir.Mevcut ana akım IGBT tipi endüksiyonlu ısıtma ürünlerinde, devrelerde ve yapılarda hala birçok farklılık vardır.Doğrultucu ünitesinden kontrol edilebilen doğrultma ve kontrol edilemeyen doğrultma;evirici ünitesinden darbe genişlik modülasyonlu invertör ve kıyıcı voltaj regülasyonu invertörü vardır;rezonans çıkış ünitesinden paralel rezonans ve seri rezonans vardır.Çeşitli devreler ve yapısal yöntemler, verimlilik, güç faktörü ve güvenilirlik gibi performans farklılıklarına sahiptir.Tristörleri ve elektron tüplerini değiştirmek için IGBT kullanılarak büyük ilerleme kaydedilmiş olmasına rağmen, çoğu üretici tarafından geliştirilen ve üretilen endüksiyonlu ısıtma güç kaynağı ekipmanında hala bazı ortak sorunlar bulunmaktadır.
 
buAavantajlarıLiyiTahSperdeİndüksiyonlu Isıtma Makinesi:
1, Hassas bir reaksiyon hızına sahiptir;
2, Hafif dokunmatik ekran ön panel anahtarı, enkaz, toz, yağ penetrasyonu girmek kolay değildir;Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve toz geçirmezdir;
3, Kişiselleştirilmiş tasarım, basit ve güzel görünüm,
4, Makul iç yapı tasarımı (Daha az iç kayıp; Hafif yük; Aksesuarlar kolay ısınmaz)
 
IşıkTahSperdeİndüksiyonlu Isıtma Makinesitipiçin avantaj dövme ve Qürkütücü:
1, Bu ekipman, PDM güç ayarı olarak adlandırılan invertör güç anahtarı tüpünün sürücü darbe üretim yoğunluğunu ayarlayarak güç boyutunu kontrol eden gelişmiş darbe yoğunluğu modülasyonu güç ayarlama yöntemini benimser;
2, PDM güç modülasyon yönteminin ana avantajı: Ekipmanın çalışma frekansının temel olarak frekans izleme teknolojisi ile değişmemesini ve ağ rezonans frekansı ile senkronize edilmesini sağlamaktır, böylece invertör her zaman rezonans durumunda çalışır, daha yüksek bir güç faktörüne sahiptir ve elde edilebilir Güç anahtarı tüpü her zaman yumuşak anahtarlama durumunda çalışır, bu da anahtarlama kaybını ve reaktif kaybı büyük ölçüde azaltır.
 
 
Uygulamalar
1.Isıtma (sıcak dövme, sıcak bağlantı ve ergitme)
Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanlar, örneğin saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat kanadı, tutacağın yardımıyla dövme presi yoluyla başka şekillerde üretmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve sofra takımı, sanat eseri, standart parça, çıtçıt, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.
Sıcak bağlantı, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşiği ile gömülü kaynağı gibi, sıcak genleşme veya sıcak eritme ilkesine dayanan ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin ametallerle bağlanmasını ifade eder. tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.
Eritme esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlar.
 
2.Isıl İşlem (yüzey söndürme)
Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makas (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.
Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürün. Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.
Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için su verme.
Mil, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe vb. gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürme.
Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.
 
3.Kaynak (lehimleme kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)
Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı merkez biti gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.
Çeşitli donanım mekanik aygıtlarının kaynağı: Donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutucu bakır bağlantı parçası, lamba dekorasyon bağlantısı, hassas kalıp bağlantısı, donanım sapı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşitlerdeki metallerin gümüş lehimlenmesi ve sert lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.
Bileşik kap tabanı kaynağı, esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz kap tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağı için de geçerlidir.
Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı esas olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.
 
4.Tavlama (tavlama ve modülasyon)
Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüde edilmiş kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve bardak gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.
Golf topu başlığı, işaret, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW 0

Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW 1
 
Dövme ve Sertleştirme için CE Hafif Dokunmatik Ekran İndüksiyonlu Isıtma Makinesi 300KW 2

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)