Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Isıtma Makinası

750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü

Sertifika
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Çin Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü

750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü
750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü 750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü 750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü 750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü

Büyük resim :  750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, SGS, ROHS
Model numarası: GYDM-500AB
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kat ahşap kutu ambalajı
Teslim süresi: 25 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 100set / ay

750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü

Açıklama
Kontrol metodu: Tam dijital hassas kontrol Satış sonrası servis sağlanan: Yerinde mühendis servisi, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği
Garanti: 1 yıl Görev döngüsü: 24 Saat Kesintisiz
İletişim arayüzü: RS-485 / CAN Arayüzü Özelleştirmek: 4-20MA veya 1-10v Arayüzü
Vurgulamak:

500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

,

20MA İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları

,

Tam Rakam Kontrollü İndüksiyonlu Isıtma Ünitesi

Tam dijital kontrol (DSP+FPGA) Eritme ve dövme için orta frekanslı indüksiyonlu ısıtma makinesi 500KW

 

 

Teknik parametre :

modeli GYDM-500AB (Üç faz)
iş gücü 340V-430V
Maksimum giriş akımı 750A
Maksimum çıkış gücü 500KW
dalgalanan frekans 1-10KHZ
Soğutma suyu akış hızı 0.15-0.3Mpa 25L/Dk
Su sıcaklığı koruma noktası 40C
Ürün boyutu 1750x850x1800 mm
Net ağırlığı 620 kg

 

 

Teknik özellikler ve için avantaj DSP dijital kontrol indüksiyon ısıtma ekipmanı :

1. Küçük boyut, hafiflik, yüksek basınçlı ekipman yok, küçük ayak izi ve hareketli çalışma;

2. Daha az güç tüketimi ve soğutma suyu tasarrufu;

3. Hızlı ısıtma ve daha az oksit tabakası;

4, gücün boyutuna göre, frekans bandı çeşitli modellere ayrılmıştır, müşteriler tatmin edici bir performans fiyat oranı elde etmek için süreç gereksinimlerine göre seçilebilir;

5, kurulum basittir, işlem uygundur, kullanıcının tüm işlem sürecini öğrenmesi için sadece on dakika sürmesi gerekir;

6, arıza tespiti ve koruma fonksiyonları tamamlandı:

Kusursuz arıza tespit ve koruma devresi, su kesintisi, aşırı ısınma, aşırı voltaj, aşırı akım ve arıza eksikliği gibi arızaları gerçek zamanlı olarak izler ve hızlı yanıt verir.Arıza nedenleri ekranda gerçek zamanlı olarak görüntülenir ve gösterge ışığı ile senkronize edilir.Ayrıca çıkış portundan da çıkış alınabilir.Harici sistem koordinasyon çalışması için röle sinyali.

7. Rezonans frekansı otomatik takip sistemi:

Analog sistem frekans takibinin eksikliklerini tamamen çözer ve IGBT rezonans sisteminin kararlılığını sağlar;güç şebekesi dalgalansa bile çıkış akımını veya gücünü değiştirmeden tutabilir ve IGBT'nin her türlü çalışma koşulunda her zaman sıfır akım anahtarında (ZCS) çalışmasını sağlar.Durumda, IGBT en iyi çalışma durumundadır, güç tüketimi en küçüktür ve tüm makine en verimlidir;

8, dost insan-makine arayüzü:

İnsan-bilgisayar etkileşimi çeşitli şekillerde seçilebilir, LED gösterge veya dijital tüp ekran, dokunmatik ekran ve kontrol, metin ekranı, müşteriler gerektiği gibi seçebilir;Fonksiyon gerçekleştirme ve çalıştırma ayarlarından, geleneksel mekanik düğme paneli tamamen kaplanmıştır.Çalıştırma ve bakımı daha kolay, daha sezgisel ve daha kullanışlı hale getirin;

9, donanım izolasyon arayüzü:

Müşterilerin mevcut PLC sistemlerinin işlevsel dönüşümüne ve otomasyon sistemlerinin daha da genişletilmesine faydalı olan, piyasadaki mevcut PLC ile uyumludur.

10. Uzak iletişim arayüzü:

RS-232/RS-485/CAN iletişim arayüzü ile çok makineli ağ izleme ve kontrolünü gerçekleştirebilir.Varsayılan RS485, ortak MODBVS iletişim protokolünü benimser;4-20MA veya 0-10V arabirimi, sıcaklık Kapalı döngü kontrol sistemi gibi harici sistemle kapalı döngü kontrolünü destekleyebilir.

11, sıfır güç başlangıç: başlangıç ​​ve bekleme sıfır voltaj çıkışı, yanlış yük desteğine gerek yok.

12, çalışma modu: sabit akım veya sabit güç seçebilirsiniz, ayrıca sabit voltaj kaynağı çıkışı da yapabilirsiniz.

13. Cihaz, çarpıcı bir kırmızı acil durdurma düğmesi ile donatılmıştır.Acil bir durum oluştuğunda bu düğmeye hızlıca basabilirsiniz.

Ekipmanın çalışmasını durdurun ve koruma önlemlerini almak için kullanın.

14. Ekipmanın iç bileşenleri makul bir şekilde düzenlenmiştir ve güçlü elektriğin kontrol devresine karışmasını önlemek ve kontrol hassasiyetini artırmak için ana kontrol devre kartı zayıf akım tarafına yerleştirilmiştir;

15, elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma güç kaynağı uzaktan kumanda fonksiyonuna sahip olmalı ve dijital devre kontrolü kullanmalıdır, güç ayarı %0,1 seviye kullanılarak %0 ila %100 çözünürlük arasında ayarlanabilir veya %0,01 seviye çıkış kararlılığı %0,3'e ulaşabilir veya %0.025;Aynı zamanda, dijital PID sıcaklık kontrol modülü, (sıcaklık ölçüm yöntemi kızılötesi sıcaklık ölçümü veya termokupl sıcaklık ölçümüdür) hedef sıcaklığını önceden ayarlayacak şekilde yapılandırılabilir, ısıtma sırasında güç ayarını otomatik olarak tamamlar ve sıcaklığı kontrol eder. Kesinlik + 1'C'dir.

GuangYuan serisi yeni DSP serisi Orta frekans, Süper ses frekansı, Yüksek frekans ve Ultra yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma ekipmanı, rezonans frekansını otomatik olarak takip edebilen ve IGBT'nin olmasını sağlayan tamamen dijital yüksek verimli ve hassas kontrol teknolojisine sahip DSP + FPGA yapısını benimser. her zaman her durumda.ZCS veya ZVS, IGBT çalışma durumunu en uygun hale getiren yumuşak anahtarlama durumudur, kendi güç tüketimi daha küçüktür ve tüm makine daha verimlidir.Analog devrenin eksikliklerini tamamen çözer ve tüm sistemin kararlılığını sağlar.Harici arayüz ve basit insan-makine arayüzü, ekipman ve üretim hattı arasındaki bağlantıyı daha uygun hale getirir.

 

 

Görsel yamanın dijital yamasına dokunan değişken frekanslı bir güç kaynağı (yüksek frekanslı endüksiyonlu ısıtıcı olarak bilinir) ile daha önce ve benzerlerimizle birlikte kullandığımız geleneksel ayrık bileşen simülatörü arasındaki fark nedir?

SMD tabanlı tamamen dijital teknolojinin kullanılması, ekipmanın güvenilirliğini daha da artırarak daha uzun makine ömrü ve daha iyi uyarlanabilirlik sağlar.DSP çiplerinin kullanımı sayesinde, cihazın kendi kendine teşhis yeteneği büyük ölçüde geliştirildi ve yanıt ve düzenleme hızı daha hızlı ve daha kapsamlı.Görünürlüğün insan-makine arayüzü, operatörün samimi ve sezgisel hissetmesini sağlar.Zengin endüstriyel arayüzü sayesinde robotlar, çeşitli otomasyon cihazları ve uzak (insansız) cihazlarla eşleşmek için daha güçlü ve esnektir.Makinenin daha verimli çalışmasını sağlamak ve kendi kaybını azaltmak için dijital yumuşak anahtarlama teknolojisini kullanıyoruz, böylece çalışma frekansı daha yüksek yapılabilir ve cihazın uygulaması genişletilebilir.

 

 

Uygulamalar

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak montaj ve ergitme)

Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki iş parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) zımba presi, dövme makinesi veya diğer ekipmanlar, örneğin saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat böreği, tutamak yardımıyla dövme presi yoluyla başka şekillerde üretmeyi amaçlar. , kalıp aksesuarı, mutfak ve sofra takımı, sanat eseri, standart parça, çıtçıt, fabrikasyon mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

Sıcak bağlantı, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı, çelik ve plastik bileşiği ile gömülü kaynağı gibi, sıcak genleşme veya sıcak eritme ilkesine dayalı ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin ametallerle bağlantısını ifade eder. tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

Eritme esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlar.

 

2. Isıl İşlem (yüzey söndürme)

Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makas (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün.

Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet bağlantı parçaları için söndürün. Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi takım tezgahları için su verme.

Mil, dişli (zincir çarkı), kam, ayna ve kelepçe vb. gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için söndürme.

Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

 

3. Kaynak (lehimleme kaynağı, gümüş lehimleme ve sert lehimleme)

Elmas alet, aşındırıcı alet, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, freze bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı merkez biti gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

Çeşitli donanım mekanik aygıtlarının kaynağı: Donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutucu bakır bağlantı parçası, lamba dekorasyon bağlantısı, hassas kalıp bağlantısı, donanım sapı, yumurta çırpıcı, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı veya farklı çeşitlerdeki metallerin gümüş lehimlenmesi ve sert lehimlenmesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakır.

Bileşik kap tabanı kaynağı, esas olarak dairesel, kare ve diğer düzensiz düz kap tabanının sert lehim kaynağına uygulanabilir.Diğer metallerin düz sert lehim kaynağı için de geçerlidir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı esas olarak paslanmaz çelik yassı taban, alüminyum levha ve çeşitli şekillerde boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert lehim kaynağına atıfta bulunur.

 

4. Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik lavabo, tavlanmış ve ekstrüde edilmiş kutu, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımı ve bardak gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması.

Golf topu başlığı, işaret, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tava, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli diğer metal iş parçalarının tavlanması.

 

 

750A giriş akımı MF 500KW İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanı Tam Rakam Kontrolü 0

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Cindy Yang

Tel: +86 13751325969

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)