Guang Yuan Teknoloji (HK) Electronics Co, Ltd

Enerji tasarrufu; Çevre Koruma; Yüksek verim; emniyet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Sertleştirme Makinası

120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme

iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme

Çin 120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi
120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi 120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi 120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi 120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi 120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme Tedarikçi

Büyük resim :  120KW İndüksiyonla Sertleştirme Ekipmanı, Dişlilerin Enerji Tasarruflu İndüksiyonla Sertleştirme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, ROHS,SGS
Model numarası: GYS-120AB

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kat ahşap kutu ambalaj
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: aylık 500set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Isıtma prensibi: Manyetik indüksiyon ısıtma Uygulama: Dişli Sertleştirme
Satış sonrası hizmet: Yurtdışı hizmet amaçlı kullanılabilir mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcuttur, Video teknik d Garanti: 1 Yıl, bir yıl ücretsiz değiştirme yedek parça, 12 Ay
Salınım frekansı: 10-35khz, 30-80KHZ, 18 ~ 25KHZ, 10-50 KHZ otomatik izleme frekansı, 10-50 KHZ (Özelleştirilmiş) Görev döngüsü: % 100, 24 saat kesintisiz,% 80

Teknik parametre :

model GYS-120AB (Üç fazlı)
İş gücü İ 340 V tur-430V
Maksimum giriş akımı 180A
Çıkış gücü 120kW
Dalgalanan frekans 10-50KHZ
Çıkış akımı 400-4500A
Soğutma suyu akış hızı 0.08-0.16Mpa 12L / Dak
Su sıcaklığı koruma noktası 50C
Ürün boyutu ana: 870x695x1050mm
trafo: 850x420x750mm
Net ağırlık ana: 123kg
Trafo: 84kg

Isıl İşlem (yüzey sertleştirme ):

Esas olarak ısıl işlemle metal malzemelerin sertliğini iş parçalarına dönüştürmeyi amaçlar. Detay başvuruları aşağıdaki gibidir:

1) Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makaslama (meyve bahçesi makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için sertleştirme.

2) Krank mili, biyel kolu, piston pimi, zincir tekerleği, alüminyum tekerlek, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet parçaları için sertleştirme.

3) Dişli ve eksenler gibi çeşitli elektrikli aletler.

4) Torna tablası ve kılavuz rayı gibi takım tezgahlarının sertleştirilmesi.

5) Mil, dişli (zincir tekerleği), kam, ayna ve kelepçe gibi çeşitli donanım metal parçaları ve işlenmiş parçalar için sertleştirme.

6) Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıbın iç deliği gibi donanım kalıpları için sertleştirme.

İndüksiyonla Isıtma Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısa süreli endüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanarak spesifik aralığa dönüştürerek metal malzemelerin ısıtılması için bir yöntemdir. Esas olarak metal işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme işlemleri için geçerlidir. Bu ısıtma tekniği aynı zamanda paketleme endüstrisinde (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyoların kapatılması gibi), yarı iletken malzemelerde (örneğin, çekilmiş monokristalli silikon ve oto cam için ısıtılmış metal parçaların yapıştırılması gibi) uygulanabilir.

İndüksiyon ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır. Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

Konvansiyonel Isıtma Modlarının Eksikliği

1. Kömür, gaz ve petrol gibi yakıtlarla yapılan geleneksel ısıtma, ciddi kirlilik, ağır çalışma ortamı ve ciddi gizli güvenlik tehlikeleri gibi eksikliklere sahiptir.

2. Ayrıca, kömür, gaz ve petrol hızlı ve düzgün bir ısıtma yapmak için yetersizdir ve iş parçalarının, kalın oksik ufkun, düşük kaliteli, pürüzlü yüzeyin ve yüksek hurda oranının deformasyonuna neden olabilir; Sizin ürünleriniz.

İndüksiyonlu Isıtma Cihazının Avantajları

Hızlı ısıtma: minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ısıtma ve ayarlama için ısıtma oranı mevcuttur).

Geniş ısıtma alanı: çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir endüksiyon bobini değiştirin).

Kolay kurulum: Güç kaynağı, indüksiyon bobini, su besleme borusu ve yükselen boru ile bağlandıktan sonra kullanılabilir; boyut olarak küçük ve hafiftir.

Kolay kullanım: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

Hızlı başlatma: su ve güç kaynağının mevcut olması koşuluyla ısıtma işlemi gerçekleştirilebilir.

Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum borusu yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, gücü yaklaşık% 70 oranında azaltabilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, güç tüketimi o kadar düşük olur.

Yüksek etkinliği: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği şekilde uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve her türlü israfa karşı koruma sağlayabilir tavlamadan sonra.

Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere de sahiptir.

Kontrol edilebilir sıcaklık: İş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın önceden belirlenmiş ısıtma süresine göre kontrol edilmesi ve böylece ısıtma sıcaklığının belirli bir teknik noktada kontrol edilmesi uygulanabilir.

Küçük boyut ve hafif: Sınırlı zemin alanı atölye alanından etkili bir şekilde tasarruf sağlayabilecek, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığına sahiptir.

Sağlam operasyonel ortam: Çevrenin korunması, enerjinin korunumu ve güvenlik, operasyonlardan herhangi bir gürültü, egzoz gazı ve toz içermeyen için uygundur.

Yüksek voltajın kaldırılması: yaklaşık on bin voltaj üretebilecek ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilecek hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez.

Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat boyunca sürekli çalışabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)