Guang Yuan Teknoloji (HK) Electronics Co, Ltd

Enerji tasarrufu; Çevre Koruma; Yüksek verim; emniyet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

1 2 3 4 5
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited
company overall appearance company overall appearance Overseas Customers Foreign trade team Exhibition

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GuangYuan
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 1,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 80% - 90%
2000 yılında kurulan Dongguan Guangyuan Inverter Elektronik Ekipman Fabrika özel bir yüksek teknoloji fabrikasıdır. Fabrikamız No. 107 ulusal karayolu ve Guangshen speedway yakınında rahat ulaşım ile, Zhujiang Delta Dongguan City Wanjiang Bölgesi bulunmaktadır.

Ar-Ge sistemi kurduk. Özellikle orta veya yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma ve yüksek frekanslı invertör elektroliz ve galvanizleme güç kaynağı makine araştırma ve geliştirme yapan gelişmiş mühendisler ve profesyonel çalışanlar tarafından desteklenmektedir. Biz güçlü teknik geliştirme yeteneğine sahip olduğumuzdan, fabrikamız bu alanda tekniğindeki lider konumumuzu temin etmek için yeni ürün ve yeni craftwork üretmek konusunda ısrarcı olmuştur.

Birkaç yıl çaba altında, fabrikamızda çeşitli kategorilerde yüksek kaliteli ürünler serisi üretti. İhtiyacınız olan şeyleri karşılamak için sadece bu ürünleri özel olarak üretebiliriz. Orta veya yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanımız bazı ülkelerde özel gerilim koşulları için üretilmektedir. Örneğin, Amerika ve Japonya için tek fazlı 110V, üç fazlı 220V'luk indüksiyon ısıtma teçhizatı ve Malay ve Tayland gibi güneybatı Asya ülkelerinde üç fazlı 415V, 440V'luk indüksiyon ısıtma ekipmanları bulunmaktadır.

Fabrikamızın sağlıklı bir dağıtım ağı var. Ürünlerimiz Amerika, Avrupa ve Güneybatı Asya bölgelerine teslim edilmektedir. Ayrıca tüketicilerimize hızlı ve hızlı hizmet sunmak için bir çok ofis kurduk.

Vakfımızın başında, "dürüst ve kredi ile çalışmak, sonsuza kadar hizmet" savunuyorduk. Bu slogan, fabrikamızın kültürüne derinden ayak basarak kalkınma ve yönetim ruhu haline geldi. Gelişme süreci boyunca, bir firmanın mevcut olduğu için harika bir satış sonrası hizmetin temel taş olduğuna sıkı sıkıya inanılıyor. Bu nedenle, fabrikamız "stratejik stratejimizin temelini oluşturan müşteriler için değer yaratma" düşüncesini benimser.

Çinli şirketler, tüm dünyadan rekabet ve meydan okumayla karşı karşıya. Fabrikamız daha iyi satış sonrası hizmet sunmak ve uluslararası pazarda uygun bir konum bulmak için ileri teknoloji kullanacaktır. Piyasadaki ürünlerimizin geniş uygulamalarını sürdürmek için daha mesleki, ileri ve çekingen ruhumuzu sürdüreceğiz. Profesyonel teknolojiye ve iyi işbirliği çabalarına dayanan tedarikçilerimiz ve tüketicilerimiz ile birlikte gelişmeyi ve ilerlemeyi de sürdüreceğiz.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Cindy Yang

Tel: 86-769-22780950

Faks: 86-769-22780951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)