Guang Yuan Teknoloji (HK) Electronics Co, Ltd

Enerji tasarrufu; Çevre Koruma; Yüksek verim; emniyet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSüper Ses Frekans İndüksiyon Isıtma Ekipmanları

Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları

iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları

Çin Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi
Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Profesyonel 160KW çevre koruma indüksiyon ısıtma ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, SGS , ROHS
Model numarası: GYS-160AB

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: Sipariş ve varış güvenebilirsiniz
Ödeme koşulları: TT
Yetenek temini: 500SET / AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
: Manyetik indüksiyon ısıtma Koşul: Yeni
Adı: 60kw indüksiyon ısıtma ekipmanları, süper frekanslı ısıtma, endüstriyel ısıtma ekipmanları Frekans: 10-40KHz
Soğutma su basıncı: ≥ 0.03MPa Uygulama: Dövme, söndürme, şerit lehimleme.
Giriş akımı: 6-90A, 350A, 6-300A, 6-160A Garanti: 1 Yıl, 12 ay, 2 Yıl

160KW Yüksek Frekanslı Endüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi

Hızlı Detay:

isim

SF İndüksiyon ısıtma teçhizatı GYS-160AB

Uygulama

Sıcak dövme, sıcak kaplama, ergitme, yüzey söndürme, kaynak, tavlama

Iş gücü

360V-520V

Çıkış gücü

160kW

Ürün boyutu

ana 1000 * 600 * 1100mm

transformatör 870 * 430 * 750mm

sertifika

CE, FCC, ROHS, SGS

Şartname

model GYS-160AB (Üç Fazlı)
Iş gücü I 340 V tur-430V
Maksimum giriş akımı 240A
Çıkış gücü 160kW
Dalgalanan frekans 10-50KHZ
Çıkış akımı 400-6500A
Soğutma suyunun debisi 0.08-0.16Mpa 15L / Dak
Su sıcaklık koruma noktası 50C
Ürün boyutu ana: 1000X600X1100mm
transformatör: 870x430x750mm
Net ağırlık ana: 175kg
transformatör: 108kg

Başlıca özellikleri:

  1. 16 0KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi , yüksek verimlilik ve maksimum çıkış gücü sağlamak için en gelişmiş MOS, IGBT frekans dönüştürme kontrol teknolojilerini benimser.
  2. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi , metal ısıtma işlemini önemli ölçüde optimize edebilen, yüksek verimli ve hızlı ısıtmayı gerçekleştiren ve ürünlerin üstün performansını gerçekleştiren sabit akım ve güç kontrol fonksiyonuna sahiptir.
  3. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi , ısıtma-ısı korunması-soğutma ile temsil edilen üç kademeli zaman ayarı fonksiyonuna sahiptir. Dahası, ısıtma ve ısı koruması için güç ve ısıtma ve ısı korumayı kolaylaştıracak bağımsız regülasyon için kullanılabilir, bu da hacim gerektiren ve tekrarlanan ısıtma gerektiren yerlere uygulanabilir.
  4. Maksimum on tür hata koruması ve aşırı akım, aşırı voltaj, su kıtlığı ve faz eksikliği gösterimi daha yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık sağlayabilir.
  5.   160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi , güvenli ve güvenilirdir ve on bin voltajda herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymaz ve böylece güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.
  6. Kapsamlı tam yük tasarımı, 24 saat kesintisiz çalışma için mevcuttur.
  7. 160KW SF İndüksiyonlu Isıtma Ekipmanları Su Soğutma Sistemi , sıcaklığın otomatik kontrolünü gerçekleştirebilen, ısıtma performansını arttıran ve manuel çalışmayı basitleştirebilen ultraviyole sıcaklık algılaması için mevcuttur.

Uygulamalar

1. Isıtma (sıcak dövme, sıcak döşeme ve ergitme)

Sıcak dövme, zımba basma, dövme makinesi veya diğer ekipmanları, örneğin saatin sıcak ekstrüzyonunu, saat flansını, tutamacını kullanarak dövme presi vasıtasıyla belirli sıcaklığın çalışma parçalarını (farklı malzemeler farklı sıcaklık gerektirir) diğer şekillere imal etmeyi amaçlar , kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşyaları, standart parça, bağlantı elemanı, mekanik parça imalatı, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

Sıcak bağlantı, örneğin sıcak radyasyon veya sıcak ergitme ilkesine dayanan ısıtma yoluyla farklı metallerin veya metallerin metal olmayan metallerle bağlantılı olması, örneğin, bilgisayar radyatörünün bakır damarının alüminyum levha ve hoparlör ağına, çelik ve plastik bileşiğine kaynaştırılması anlamına gelir tüp, alüminyum folyo sızdırmazlığı (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

Ergitme esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko gibi çeşitli asil metallerin eritilmesinde uygulanan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlamaktadır.

2. Isıl İşlem (Yüzey Söndürme)

Pense, ingiliz anahtarı, çekiç, balta, vidalama aletleri ve kesme gibi çeşitli donanım ve aletler için söndürün (orchard shear).

Krank mili, bağlantı çubuğu, piston pimi, zincir jant, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı mil, küçük mil ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet parçaları için söndürülür.

Çeşitli elektrikli aletler, dişli ve eksenel gibi.

Torna tezgahı ve kılavuz ray gibi makine aletleri için söndürme işlemi.

Çeşitli donanım metal parçaları ve şaft, dişli (zincirli tekerlek), kam, mandren ve kelepçe gibi işlenmiş parçalar için söndürülür.

Küçük kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıp iç deliği gibi donanım kalıpları için söndürün.

3. Kaynak (sert lehim kaynağı, gümüş lehimleme ve lehimleme)

Elmas aleti, zımpara aleti, delme aleti, alaşımlı testere bıçağı, sert alaşımlı kesici, frezeleme bıçağı, rayba, planlama aleti ve katı orta bit gibi çeşitli donanım kesme aletlerinin kaynağı.

Çeşitli donanım mekanik aletlerin kaynağı: Gümüş lehimleme ve donanım tuvalet ve mutfak ürünleri, soğutma bakır bağlantı parçaları, lamba dekorasyon fitting, hassas kalıp montaj, donanım kolu, yumurta kazma, alaşımlı çelik ve çelik gibi aynı çeşit veya farklı çeşitlerin metallerin lehimlemesi , çelik ve bakırın yanı sıra bakır ve bakırdan oluşmaktadır.

Bileşik pota altı kaynağı esas olarak yuvarlak, kare ve diğer düzensiz süpürgenin tabanının sert kaynağı kaynağına uygulanır. Diğer metallerin düz lehim kaynağına da uygulanabilir.

Elektrikli sıcak su ısıtıcısının ısıtma diskinin kaynağı, esasen paslanmaz çelik düz taban, alüminyum levha ve çeşitli formların boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanlarının sert kaynaklı kaynak işlemine atıf yapar.

Tavlama (tavlama ve modülasyon)

Paslanmaz çelik havza gibi çeşitli paslanmaz çelik ürünlerin tavlanması, tavlanmış ve haddelenmiş olabilir, tavlanmış katlanmış kenar, tavlanmış lavabo, paslanmaz çelik boru, sofra takımları ve fincan.

Golf topu kafası, ipucu, pirinç kilit, donanım bakır bağlantı parçası, mutfak bıçağı sapı, bıçak, alüminyum tencere, alüminyum kova, alüminyum radyatör ve çeşitli alüminyum ürünler gibi çeşitli metal iş parçalarının tavlanması.

Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısaca indüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını, elektromanyetik indüksiyon ilkesine dayalı olarak belirli aralığa dönüştürerek metal malzemeleri ısıtmak için bir yöntemdir. Özellikle metal sıcak çalışması, ısıl işlem, kaynak ve eritme için geçerlidir. Bu tip ısıtma tekniği ambalaj endüstrisinde (tıpta ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyoların sızdırmazlığı gibi), yarı iletken materyalde (haddelenmiş monokristal silikon ve otomatik cam için ısıtılmış sabitleme metal parçaları gibi) de uygulanabilir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini farklı ısıtılmış cisimlere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlıdır. Bobin tarafından sahip olunan alternatif akım, ısıtma işleminin gerektirdiği şekilde girdap akışını üretmek için iş parçalarını geçiren alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

İndüksiyon Isıtma Cihazlarının Avantajları

1. Hızlı ısıtma : minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayarlama ve kontrol için ısıtma oranı mevcuttur).

2. Geniş ısıtma kapsamı : çeşitli metal parçalarını ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir indüksiyon bobinini değiştirin).

3. Kolay kurulum : güç kaynağı, indüksiyon bobininin yanı sıra su besleme borusu ve yükselen boruya bağlandığında kullanılabilir; Ağırlık olarak küçük ve hafiftir.

4. Kolay kullanım : birkaç dakika içinde kullanmayı öğrenebilirsiniz.

5. Hızlı devreye alma : Su ve güç kaynağının mevcut olması koşuluyla ısıtma işlemi gerçekleştirmeye başlanabilir .

6. Düşük güç tüketimi : Geleneksel vakum tüpü yüksek frekanslı ekipmanlara kıyasla, gücü yaklaşık% 70 oranında kaydedebilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, daha düşük güç tüketimi olur.

7. Yüksek etkinlik: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçası tarafından istenen uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve tavlama sonrası herhangi bir atık.

8. Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevleri vardır.

9. Kontrollü sıcaklık : İş parçalarını önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre kontrol etmek ve böylece belirli bir teknik noktada ısıtma sıcaklığını kontrol etmek için uygulanabilir.

10. Kapsamlı tam yük tasarımı : 24 saat kesintisiz çalışabilir.

11. Küçük boyut ve hafiflik : Sınırlı taban alanı, atölye alanını etkili bir şekilde koruyabilen, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığa sahiptir.

12. Yüksek gerilimin giderilmesi : On bine gerilim üreten hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)