Guang Yuan Teknoloji (HK) Electronics Co, Ltd

Enerji tasarrufu; Çevre Koruma; Yüksek verim; emniyet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerindüksiyon ısıtma ekipmanları

Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları

iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları

Çin Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi
Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Isıl işlem için en ucuz fabrika satış 800KW IGBT indüksiyon ısıtma ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, ROHS, SGS
Model numarası: GYM-800AB

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Kat ahşap kutu ambalaj
Teslim süresi: Avans aldıktan sonra 15-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Aylık 100set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Isıtma prensibi: Manyetik indüksiyon ısıtma Uygulama: Metal ısıl işlem
Güç: 150 ° 800KW, 5KW-200KW, 0 ~ 20 kW, 30-360KW Gerilim: 3 faz 380v, 50 / 60HZ, 220V / 380V, 380v 50Hz, 220-440v
Adı: çelik çubuk indüksiyon ısıtma ekipmanları, indüksiyon ısıtma güç kaynağı Türü: indüksiyon ısıtma ocağı, IGBT indüksiyon ocağı

Teknik parametre :

model GYM-800AB (Üç fazlı)
Iş gücü 340V-430V (50Hz, 60Hz)
Maksimum giriş akımı 1200A
Çıkış gücü 800KW
Dalgalanan frekans 1-5KHZ
Çıkış akımı 400-28000A
Soğutma suyunun akış hızı 0.25-0.56Mpa 75L / Min
Su sıcaklığı koruma noktası 50C
Ürün boyutu Ana Sayfa: 2565 X 1100 X 1200MM
Trafo: 2160x500x850 mm
Net ağırlık Ana: 540kg
Trafo: 290 kg

Dövme Uygulama (sıcak dövme, sıcak montaj ve eritme):

1) Sıcak dövme dövme pres aracılığıyla diğer sıcaklıklara (farklı malzemeler farklı sıcaklıklar gerektirir) iş parçalarını imal etmeyi hedeflemektedir. Presler, dövme makinesi veya diğer ekipmanların kullanımı, örneklerin sıcak ekstrüzyonu, saatin eklenmesi kulp, kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşyası, standart parça, raptiye, imal edilmiş mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

2) Sıcak bağlantı, sıcak genleşme veya sıcak eritme prensibine dayanarak ısıl işlemsiz metaller ve metallerin metaller ile bağlantılarını ifade eder, örneğin, alüminyum levha ve hoparlör ağı ile birlikte bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin gömülü kaynağı, çelik bileşiği ve plastik tüp, alüminyum folyo sızdırmazlık (diş macunu kabuğu), motor rotoru ve boru şeklindeki elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı.

3) Eritme, esas olarak, demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli soy metallerin ergitilmesi için geçerli olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvı haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Isıl İşlem (yüzey sertleştirme ):

Esas olarak metal malzemelerin sertliğini ısıl işlem yoluyla iş parçalarına dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Detay uygulamaları şu şekilde ifade edilir:

1) Pense, anahtar, çekiç, balta, vidalama aletleri ve makaslama (bahçe makası) gibi çeşitli donanım ve aletler için sertleştirme.

2) Krank mili, biyel, piston pimi, zincir çarkı, alüminyum jant, valf, kaya kolu mili, yarı tahrik mili, küçük şaft ve çatal gibi çeşitli otomobil ve motosiklet parçaları için sertleştirme.

3) Dişli ve eksen gibi çeşitli elektrikli aletler.

4) Torna güvertesi ve kılavuz rayı gibi takım tezgahlarının sertleştirilmesi.

5) çeşitli donanım metal parçaları ve şaft, dişli (zincir tekerlek), kam, ayna ve kelepçe vb gibi işlenmiş parçalar için sertleştirme.

6) Küçük boyutlu kalıp, kalıp aksesuarı ve kalıp iç deliği gibi donanım kalıpları için sertleştirme.

İndüksiyon Isıtma Çalışma Prensibi

Frekans dönüşüm elektromanyetik indüksiyon ısıtma veya kısa süreli indüksiyon ısıtma, elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanarak, güç frekansı güç kaynağını belirli bir aralığa dönüştürerek metal malzemelerin ısıtılması için bir yöntemdir. Bu metal sıcak çalışma, ısıl işlem, kaynak ve erime için geçerlidir. Bu tip ısıtma tekniği, ambalaj endüstrisine (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyonun sızdırmazlığı gibi), yarı iletken malzemeden (örneğin, ekstrüde monokristal silikon ve oto cam için ısıtılmış metal parçaları gibi) uygulanabilir.

İndüksiyonlu ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesneler için farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır. Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtma ile gerekli olduğu gibi girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan yaratabilir.

Geleneksel Isıtma Modlarının Eksiklikleri

1. Kömür, gaz ve petrol gibi yakıtlarla geleneksel ısıtma, ciddi kirlilik, tehlikeli çalışma ortamı ve ciddi gizli güvenlik tehlikeleri gibi eksikliklere sahiptir.

2. Dahası, kömür, gaz ve petrol, hızlı ve eşit bir ısınma gerçekleştirmek için yetersizdir ve iş parçalarının deformasyonuna, kalın oksik horizon'a, kalitesizliğe, pürüzlü yüzeye ve yüksek hurda oranına sahip olma eğilimindedirler; Sizin ürünleriniz.

İndüksiyonla Isıtma Donanımının Avantajları

Hızlı ısıtma: Minimum ısıtma hızı 1 saniyeden azdır (ayar ve kontrol için ısıtma oranı mevcuttur).

Geniş ısıtma kapsamı: çeşitli metal parçaların ısıtılması için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir indüksiyon bobinini değiştirin).

Kolay kurulum: Güç kaynağı, indüksiyon bobini yanı sıra su kaynağı borusu ve yükselen boru ile bağlandıktan sonra kullanılabilir; boyut olarak küçüktür ve hafiftir.

Kolay kullanım: Birkaç dakika içinde çalışmayı öğrenebilirsiniz.

Hızlı başlatma: Su ve güç kaynağının mevcut olması şartıyla ısıtma işlemine başlanabilir.

Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum tüpü yüksek frekanslı ekipmanlara kıyasla, gücü yaklaşık% 70 oranında koruyabilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, daha düşük güç tüketimi de olur.

Yüksek etkinlik: üniform ısıtma gibi özellikleri vardır (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik horizon ve herhangi bir israfa karşı koruma sağlayabilir tavlama sonrası.

Kapsamlı koruma: Aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su kesintisi alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere sahiptir.

Kontrol edilebilir sıcaklık: Önceden ayarlanmış ısıtma süresine göre iş parçalarının ısısını kontrol etmek ve böylece ısıtma sıcaklığını belirli bir teknik noktada kontrol etmek için uygulanabilir.

Küçük boyut ve hafiflik: Sadece birkaç düzinelerce kilogram ağırlığa sahiptir, bu sayede sınırlı taban alanı atölye alanını etkili bir şekilde koruyabilir.

Ses çalışma ortamı: herhangi bir gürültü, egzoz gazı ve tozdan arındırılmış, çevre koruma, enerji ve güvenlik işletiminin korunması için elverişlidir.

Yüksek voltajın giderilmesi: Yaklaşık on bin voltaj üretebilen ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilen yükseltici transformatör gerektirmez.

Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat sürekli çalışabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)