Guang Yuan Teknoloji (HK) Electronics Co, Ltd

Enerji tasarrufu; Çevre Koruma; Yüksek verim; emniyet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerİndüksiyon Dövme Makinesi

Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları

iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
iyi kalite Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma ekipmanları satış için
GY indüksiyon ısıtma ekipmanları için çok profesyonel, biz bugüne kadar, 2006 yılından bu yana 12 yıldır işbirliği var.

—— BAY. GULSHAN BHATIA

2008 yılında satın alınan ilk ekipman bugüne kadar kullanıldığından, kalite çok iyi, çok memnunuz, teşekkürler.

—— BAY. SHAFQAT MASOOD

Alwasy bizim için en iyi teknik desteği ve satış sonrası hizmeti tedarik。

—— BAY. RICARDO ARIAS

Ben sohbet şimdi

Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları

Çin Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları Tedarikçi
Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları Tedarikçi Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları Tedarikçi Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları Tedarikçi Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Sofra Termoformin / Fastener Dövme için 240A İndüksiyon Dövme Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: CN
Marka adı: GY
Sertifika: CE, FCC, ROHS, SGS
Model numarası: SPOR SALONU-160AB

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PLY-AHŞAP KUTUSU
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 500 / AYLIK AYLIK
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Isıtma prensibi: Manyetik indüksiyon ısıtma Uygulama: Meltal ısıtma
Giriş Voltajı: 380V ±% 15 / 50-60 HZ, 380V, 3 * 660V, üç fazlı 380v 50-60HZ, 660V Giriş gücü: 380V / 50Hz 3P, 1000KW, 120kw, 1250KVA, 240A
Özelliği: çevre dostu, verimli, enerji tasarrufu, kirlilik yok Frekans: 1 ~ 20KHZ, 15-30 KHZ, 30-80 kHz

Teknik parametre :

model GYM-160AB (Üç faz)
iş gücü İ 340 V tur-430V
Maksimum giriş akımı 240A
Çıkış gücü 160kW
dalgalanan frekans 1-10khz
çıkış akımı 400-6500A
soğutma suyunun akış hızı 0.08-0.16Mpa 15L / Dak
su sıcaklığı koruma noktası 50C
ürün boyutu ana: 1000x600x1100 mm
trafo: 870x430x750 mm
net ağırlık ana: 155kg
trafo: 95kg

Dövme Uygulaması (sıcak dövme, sıcak uygulama ve eritme):

1) Sıcak dövme, belirli sıcaklıktaki (farklı malzemeler farklı sıcaklık gerektiren malzemeler) iş parçalarını, zımba presi, dövme makinesi veya diğer teçhizat, örneğin, saat kasasının sıcak ekstrüzyonu, saat kanadı sıcak ekstrüzyon yardımıyla diğer şekillerde üretmeyi amaçlar. , kulp, kalıp aksesuarı, mutfak ve masa gereçleri, sanat eşyaları, standart parça, tutturucu, imal edilmiş mekanik parça, bronz kilit, perçin, çelik pim ve pim.

2) Sıcak montaj, farklı metallerin veya metallerin metal olmayanlarla, sıcak genleşme veya sıcak eritme prensibine dayanarak, örneğin bilgisayar radyatörünün bakır çekirdeğinin alüminyum levha ve hoparlör ağı ile gömülü kaynağı, çelik bileşiğinin birleştirilmesi anlamına gelir. ve plastik boru, alüminyum folyo (diş macunu kabuğu soyma), motor rotoru ve borulu elektrikli ısıtma elemanının sızdırmazlığı ile sızdırmaz hale getirilir.

3) Eritme, esas olarak demir, çelik, bakır, alüminyum, çinko ve çeşitli asil metallerin eritilmesinde uygulanabilir olan yüksek sıcaklığı kullanarak metali sıvıya eritmeyi amaçlar.

İndüksiyonla Isıtma Çalışma Prensibi

Frekans dönüşümlü elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma veya kısa süreli endüksiyonlu ısıtma, güç frekansı güç kaynağını elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanarak spesifik aralığa dönüştürerek metal malzemelerin ısıtılması için bir yöntemdir. Esas olarak metal işleme, ısıl işlem, kaynak ve eritme işlemleri için geçerlidir. Bu ısıtma tekniği aynı zamanda paketleme endüstrisinde (tıp ve gıda endüstrisinde kullanılan alüminyum folyoların kapatılması gibi), yarı iletken malzemelerde (örneğin, çekilmiş monokristalli silikon ve oto cam için ısıtılmış metal parçaların yapıştırılması gibi) uygulanabilir.

İndüksiyon ısıtma sisteminin temel bileşenleri, indüksiyon bobini, AC güç kaynağı ve iş parçalarını içerir. İndüksiyon bobini, farklı ısıtılmış nesnelere göre farklı şekillerde üretilebilir. Bobin, bobin için alternatif akım sağlayan güç kaynağına bağlanır. Bobinin sahip olduğu alternatif akım, ısıtmanın gerektirdiği şekilde girdap akışı üretmek için iş parçalarından geçen alternatif bir manyetik alan oluşturabilir.

Konvansiyonel Isıtma Modlarının Eksikliği

1. Kömür, gaz ve petrol gibi yakıtlarla yapılan geleneksel ısıtma, ciddi kirlilik, ağır çalışma ortamı ve ciddi gizli güvenlik tehlikeleri gibi eksikliklere sahiptir.

2. Ayrıca, kömür, gaz ve petrol hızlı ve düzgün bir ısıtma yapmak için yetersizdir ve iş parçalarının, kalın oksik ufkun, düşük kaliteli, pürüzlü yüzeyin ve yüksek hurda oranının deformasyonuna neden olabilir; Sizin ürünleriniz.

İndüksiyonlu Isıtma Cihazının Avantajları

Hızlı ısıtma: Minimum ısıtma hızı 1 saniyeden az (ısıtma ve ayarlama için ısıtma oranı var).

Geniş ısıtma kapsamı: Çeşitli metal parçaları ısıtmak için kullanılabilir (farklı çalıştırma anahtarlarına göre çıkarılabilir endüksiyon bobini değiştirin).

Kolay kurulum: Güç kaynağı, indüksiyon bobini ve ayrıca su borusu ve yükselen boruyla bağlandıktan sonra kullanılabilir; boyut olarak küçük ve hafiftir.

Kolay kullanım: birkaç dakika içinde çalıştırmayı öğrenebilirsiniz.

Hızlı başlatma: su ve güç kaynağının mevcut olması şartıyla ısıtma işlemi başlatılabilir.

Düşük güç tüketimi: Geleneksel vakum borusu yüksek frekanslı ekipmanlarla karşılaştırıldığında, gücü yaklaşık% 70 oranında azaltabilir. İş parçasının boyutu ne kadar küçükse, güç tüketimi o kadar düşük olur.

Yüksek etkinliği: üniform ısıtma (iş parçasının her bir parçasının gerektirdiği şekilde uygun sıcaklığı sağlamak için indüksiyon bobininin aralığını ayarlamak için uygulanabilir), hızlı ısınma ve sınırlı oksik ufuk gibi özelliklere sahiptir ve her türlü israfa karşı koruma sağlayabilir tavlamadan sonra.

Kapsamlı koruma: aşırı basınç, aşırı akım, aşırı ısınma ve su sıkıntısı alarmı göstergelerinin yanı sıra otomatik kontrol ve koruma gibi işlevlere de sahiptir.

Kontrol edilebilir sıcaklık: İş parçalarının ısıtılması için sıcaklığın önceden belirlenmiş ısıtma süresine göre kontrol edilmesi ve böylece ısıtma sıcaklığının belirli bir teknik noktada kontrol edilmesi uygulanabilir.

Küçük boyut ve hafif: Sınırlı zemin alanı atölye alanından etkili bir şekilde tasarruf sağlayabilecek, sadece birkaç düzine kilogram ağırlığına sahiptir.

Sağlam operasyonel ortam: Çevrenin korunması, enerjinin korunumu ve güvenlik, operasyonlardan herhangi bir gürültü, egzoz gazı ve toz içermeyen için uygundur.

Yüksek voltajın kaldırılması: yaklaşık on bin voltaj üretebilecek ve böylece maksimum güvenliği sağlayabilecek hiçbir yükseltici transformatör gerektirmez.

Kapsamlı tam yük tasarımı: 24 saat boyunca sürekli çalışabilir.

İletişim bilgileri
Guang Yuan Technology (HK) Electronics Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Cindy Yang

Tel: +8613751325969

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)